Pasieniečiui kyšį siūlęs vilkiko vairuotojas baltarusis atsidūrė areštinėje

Medininkų kontrolės punkte pasieniečiai sulaikė Baltarusijos pilietį, kuris dėl negaliojančių vilkiko puspriekabės numerių nuo atsakomybės bandė išsisukti siūlydamas 20 eurų kyšį.

Sekmadienį VSAT Vilniaus rinktinės Medininkų pasienio kontrolės punkte Padvarionių užkardos pasieniečiai tikrino iš Lietuvos į Baltarusiją vykusio 43-ejų Baltarusijos piliečio bei jo vairuojamo krovininio automobilio „DAF“ su puspriekabe dokumentus. 2004 m. laidos vilkikas buvo pažymėtas baltarusiškais registracijos numeriais, puspriekabė „Schmitz“  – laikinaisiais lietuviškais registracijos ženklais. Dokumentų patikros metu paaiškėjo, kad puspriekabės laikinieji numeriai negalioja jau 10 mėnesių.

Vilkiko vairuotojas paaiškino žinantis, kad numerių galiojimas yra pasibaigęs ir už tai gresia administracinė atsakomybė. Pasieniečiui baltarusis pasiūlė susitarti ir į automobilio dokumentus įdėjo 20 eurų kupiūrą. Apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę už bandymą papirkti VSAT pareigūną pužsienietis buvo įspėtas, tačiau savo ketinimų ir toliau neatsisakė. Baltarusis tebesiūlė kyšį teigdamas, kad pinigai skiriami tam, kad jis kuo greičiau galėtų išvykti iš šalies.

Tuomet pasieniečiai vairuotoją sulaikė ir uždarė į areštinę. Dėl papirkimo VSAT Vilniaus rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas. Vilkikas su puspriekabe saugomi Vilniaus rinktinėje.

VSAT Vilniaus rinktinės inf.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode