Joniškyje pro langą iškritus keturiolikmetei, sulaikyti keturi narkotikų turėję vaikinai

Ketvirtadienį ankstį ryte Joniškyje per daugiabučio langą iškrito keturiolikmetė mergina, o aiškinantis šį įvykį policija sulaikė keturis narkotikų turėjusius vaikinus.  

Pasak Šiaulių apskrities policijos, pro Draugystės gatvėje esančio daugiabučio namo penkto aukšto langą nepilnametė iškrito apie 6 valandą. 

Dėl patirtų daugybinių sužalojimų ji nuvežta į Respublikinę Šiaulių ligoninę ir paguldyta į Vaikų intensyvios terapijos skyrių. 

Tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėję policijos pareigūnai nustatė, kad bute, iš kurio iškrito mergina, tą naktį buvo girtaujama. 

Atvykus policijos pareigūnams, aštuoniolikmetis buto šeimininkas, kurio mama išvykusi į užsienį, buvo rastas pas draugus. 

Apžiūrėję butą, pareigūnai aptiko maišelį su septyniais folijos ritinėliais, kuriuose buvo žalios spalvos augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga – marihuana.

Buto šeimininkas ir dar vienas devyniolikmetis buvo uždarytas į areštinę. 

Policijos pareigūnams beieškant aštuoniolikmečio, taip pat buvo sulaikytas ir dar vienas jo bendraamžis. Vienoje Žemaičių gatvės laiptinėje sustabdytas vaikinas elgėsi neadekvačiai ir kalbėjo nerišliai, todėl buvo nugabentas į policijos komisariatą. 

Komisariate jį apžiūrint, apatiniuose drabužiuose buvo rasta 12 paketėlių, įtariama, taip pat su marihuana.

Ta pačiame Žemaičių gatvės name pareigūnai užėjo ir į dar vieną butą. Jame policininkai rado 147, kaip įtariama, psichotropines tabletes bei du paketėlius su, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Šiame bute taip pat buvo sulaikytas dar vienas aštuoniolikmetis. 

Anot policijos, visiems sulaikytiesiems buvo pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

BNS

Budas.lt nuotrauka

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode