Reklama 2

Vasario 16-ąją gimusiems kūdikiams – pažymėjimai

 

Simbolinis Lietuvos atkūrimo šimtmečio vaiko pažymėjimas ir Lietuvos valstybės vėliava – taip pagerbti visi Vasario 16-ąją Klaipėdoje gimę kūdikiai.

„Tikiu, kad tokią ypatingą dieną gimę kūdikiai taps tikrais antrojo šimtmečio Lietuvos istorijos kūrėjais. Norisi, kad  kiekvienas suvoktų, jog valstybė bus tokia, kokią ją kursime, o šiandien dovanota trispalvė taps ne tik gražiu prisiminimu, bet ir paskatinimu nebijoti prisiimti atsakomybės už mūsų šalies ateitį“, – sako naujagimius bei jų mamas ir tėčius pasveikinęs uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio sukaktį, Vasario 16-ąją, Klaipėdos universitetinės ligoninės Gimdymo skyriuje pasaulį išvydo 9 kūdikiai: 4 mergaitės ir 5 berniukai. Mažyliams kartu su šimtmečio vaiko pažymėjimais bei trispalvėmis įteikti ir miesto dovanų krepšeliai.

Klaipėdos miesto savivaldybė taip pat yra prisijungusi prie akcijos, kuria gyventojai raginami 2018 metais gimusiems kūdikiams megzti Lietuvos vėliavos spalvų kojinaites. Klaipėdiečiai numegztas kojinaites kviečiami atnešti į miesto rotušę (Danės g. 17, 206 kab., tel. 8 46 39 60 01) arba Visuomenės sveikatos biurą (Taikos pr. 76, 8 kab., tel. 8 640 93342). Kojinaičių laukiama iki birželio 15 dienos. Vėliau, bendradarbiaujant su akcijos organizatoriais, kojinaitės bus perduotos gimdymo namams. Kojinaičių pėdutės ilgis turėtų būti 9-10 cm, pageidautini siūlai – vilna, merino vilna, spalvos – Lietuvos vėliavos. Vėliava gali būti išmegzta ir ant auliuko. Akciją organizuoja asociacija „Padedu augti“ kartu su „Kūdikio dienoraščiu“ bei Lietuvos savivaldybių asociacija.

Klaipėdos miesto savivaldybės informacija

Komentarai  

0 #1 skaitytoja 2018-02-20 00:06
Ar Mazeikiu savivaldybe ir meras pasveikino Vasario 16 gimusius kudikius??? :-?
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode