Reklama 2

Integrali pagalba į namus Šiaulių rajone

Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras jau septintas mėnuo įgyvendina  projektą „Integrali pagalba į namus Šiaulių rajone“, finansuojamą Europos socialinių fondų lėšomis. Projekto tikslas – suteikti integralią pagalbą (dienos socialinę globą ir slaugą) neįgaliems darbingo amžiaus ir senyvo amžiaus asmenims bei konsultacinę pagalbą jų šeimų nariams.

Integralios pagalbos namuose sulaukia Šiaulių rajono gyventojai (suaugę darbingo amžiaus ir senyvo amžiaus asmenys su negalia), kuriems nustatytas nuolatinės slaugos poreikis. Pagalba asmeniui teikiama iki 4,5 val. per dieną, penkias darbo dienas per savaitę. Sudaryta mobili komanda, kurioje dirba socialinis darbuotojas, bendrosios praktikos slaugytojas, taip pat socialinio darbuotojo ir bendrosios praktikos slaugytojo padėjėjai, masažuotojo/kineziterapeuto paslaugos teikiamos gydytojui paskyrus. Sveikatos priežiūros  klausimais šeimą konsultuoja bendrosios praktikos slaugytoja. Komanda aprūpinta slaugos priemonėmis: mobilia maudymosi vonia, kurios pagalba galima nuprausti gulintį žmogų, vartymo paklodėmis, plaukų plovimo sistemomis, kraujospūdžio matavimo aparatu ir kt. priemonėmis. Kvalifikuoti  darbuotojai kiekvieną rytą vyksta pas paslaugų gavėjus į namus ir  teikia įvairias paslaugas: informuoja, konsultuoja paslaugų gavėjus ir jų artimuosius socialiniais klausimais, rūpinasi maitinimu, tvarko buitį, pasirūpina asmens higiena, kasdieninio gyvenimo įgūdžių ugdymu ir palaikymu, bendrauja. Projekto dalyviai yra patenkinti Integralios pagalbos komandos teikiamomis paslaugomis, nes kiekvienas jų gauna individualią ir tikslingą pagalbą savoje aplinkoje, savo namuose, o artimieji turi galimybę pailsėti.

Projektas įgyvendinamas 2017 m. – 2019 m.

Daugiau informacijos apie projektą ir galimybę gauti slaugos paslaugas suteiks Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinis darbuotojas, mob. 8 656 48 487, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode