Reklama 2

Druskininkuose ieškotas vyras rastas negyvas

 

Policijos ieškotas dingęs Druskininkų gyventojas Rokas Čaplikas rastas negyvas Druskininkų savivaldybėje esančiame miške.

Alytaus policijos pirminiais duomenimis, vyras galėjo nusižudyti.

Su darbo automobiliu išvykusio vyro savaitgalį ieškojo pasieniečių sraigtasparnis. 

Šeštadienį į Druskininkų policijos pareigūnus kreipėsi moteris, kuri prašė padėti surasti jos dingusį sūnų: penktadienį 31-erių metų vyras negrįžo namo į Druskininkus iš darbo.

Yra žinoma, kad penktadienį R. Čaplikas darbovietei priklausančiu automobiliu „VW Caddy“ parvežė kolegą namo į Lazdijų rajone esantį Seirijų miestelį. Iš ten jis turėjo važiuoti į darbovietės automobilių stovėjimo aikštelę, Druskininkų savivaldybės Stračiūnų kaime, palikti darbo automobilį, o savuoju važiuoti namo.

Bendrovės, kurioje dirba dingęs vyras, vadovas nurodė, kad darbovietės teritorijoje yra likęs vyro automobilis.

Nuo šeštadienio R. Čapliko ieškojo Druskininkų policijos pareigūnai, informacija apie jo dingimą buvo perduota visai šalies policijai.

Sekmadienį į pagalbą buvo pasitelktas Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis, vietovę iš oro žvalgiusiems pareigūnams dingusiojo rasti nepavyko.

Vilnius, birželio 25 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode