Reklama 2

Kaune bus teisiami 20 vagysčių įvykdę vyrai

 

Kauno policija teismui perdavė bylą, kurioje du vyrai kaltinimai įvykdę 20 vagysčių.

Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atliko ikiteisminį tyrimą dėl vagysčių ir neteisėto disponavimo dideliu kiekiu šaudmenų, pranešė policija.

Policininkai kartu su prokurorais nustatė, kad du 33-ejų ir 28 metų vyrai įsibraudavo į daugiabučių namų rūsiuose esančius sandėliukus ir vogdavo įvairius daiktus. Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad asmenys įvykdė daugiau nei 20 vagysčių iš negyvenamų patalpų. Atliekant kratas asmenų namuose ir nuomojamose patalpose, viename iš garažų rastas didelis kiekis šaudmenų.

Iš viso baudžiamojoje byloje nukentėjusiaisiais pripažinta daugiau nei 20 gyventojų, kuriems buvo padaryta turtinė ir neturtinė žala.

Ikiteisminio tyrimo metu 33-ejų metų įtariamajam pareikšti įtarimai įvykdžius 13 vagysčių.

Kitam įtariamajam, 28-erių metų vyrui, pareikšti įtarimai ne tik dėl kitų įvykdytų vagysčių, bet ir dėl neteisėto disponavimo dideliu kiekiu šaudmenų – viso galimai įvykdyta 15 nusikalstamų veikų.

Už svetimo turto vagystę ar grobimą, gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų, o už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis, gresia laisvės atėmimas nuo ketverių iki aštuonerių metų.

Kauno apskrities policija šventiniu laikotarpiu ragina nepamiršti rūpintis turto saugumu.

„Primename, jog išvykstant iš namų patikrintumėte, ar gerai uždaryti visi langai, ar užrakintos visos durys, ar išjungti visi prietaisai, kurie gali tapti gaisro priežastimi“, – sako policija.

Policijos pareigūnai įspėja, kad nevertėtų pamiršti ir transporto priemonių saugumo.

„Automobilius statykime laikantis Kelių eismo taisyklių, gerai apšviestoje vietoje, kuo arčiau namų ar gerai matomoje vietoje. Visada patikrinkime, ar transporto priemonė yra užrakinta, ar nepalikome gerai matomoje vietoje asmeninių daiktų“, – ragina policija.

Vilnius, gruodžio 29 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode