Reklama 2

Įteiktos Žaliosios vėliavos

Penktadienį Mažeikių darželyje-mokykloje „Kregždutė“ vyko Žaliosios vėliavos ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatų įteikimo ceremonija.

Vėliavos įteiktos 14-ai rajono įstaigų

Žaliąsias vėliavas ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus įteikė Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius. „Sveikinu su gražiu apdovanojimu ir prasminga veikla. Linkiu toliau sėkmingai sukti ekologinę karuselę“, – kalbėjo koordinatorius.


Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus gavo šios gamtosauginę veiklą vykdančios rajono ugdymo įstaigos: Pavasario, Kalnėnų, Balėnų, Renavo pagrindinės mokyklos, darželis-mokykla „Kregždutė“, lopšeliai-darželiai „Delfinas“, „Pasaka“, „Berželis“, „Eglutė“, „Bitutė“, „Buratinas“, „Žilvitis“, „Gintarėlis“ ir Tirkšlių darželis „Giliukas“ bei Kretingos rajono Salantų gimnazija ir Plungės rajono Platelių gimnazija.

Dalyvavo svečių

Susirinkusiems rajono švietimo įstaigų atstovams už aktyvią gamtosauginę veiklą dėkojo bei darželio-mokyklos „Kregždutė“ bendruomenės surengta įspūdinga švente džiaugėsi Savivaldybės mero patarėjas Algimantas Čepys, Savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjas Zigmantas Kristutis,  Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Daiva Radzienė ir Nijolė Zakalskienė, Mažeikių miškų urėdijos Miško naudojimo ir miškotvarkos inžinierius Nerijus Lemežis,  Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus ir Prevencijos poskyrio atstovai, Mažeikių ir Reivyčių seniūnijų atstovai.

Įteikė padėkas

Darželio-mokyklos „Kregždutė“ direktorei Brigitai Momgaudienei ir Kalnėnų pagrindinės mokyklos direktorei Reginai Arbatauskienei buvo įteikti Savivaldybės padėkos raštai už ilgametį darbą, ugdant moksleivius ir vietinę bendruomenę aplinkos apsaugos srityje. „Geros nuotaikos, būkite linksmi ir sveiki bei gyvenkite darnoje su gamta“, – šventės svečiams linkėjo B. Momgaudienė.

R. Rimavičius taip pat įteikė padėką lopšeliui-darželiui „Žilvitis“ už aktyvų dalyvavimą Aplinkosauginio švietimo fondo Gamtosauginių mokyklų programos Pasaulinės veiksmo dienos muzikinio vaizdo klipo konkurse 2015 m. balandžio mėn. 20–26 d. 

Po apdovanojimo ceremonijos 10 metų gamtosauginių mokyklų programos  veiklos jubiliejų švenčianti „Kregždutė“ kvietė visus susiburti bendrai nuotraukai ir kartu simboliškai pasodinti šermukšnį.

10 metų Gamtosauginių mokyklų programos veiklos sukaktį taip pat į aplinkosauginę veiklą įtraukia ne tik mokinius, mokytojus, aptarnaujantį mokyklos personalą, bet ir šeimas bei vietinę bendruomenę.
Žalioji vėliava suteikiama tik vieneriems metams, todėl mokykla, gavusi šį tarptautinį apdovanojimą, norėdama jį gauti ir kitais metais, turi tęsti savo pradėtą darbą.

Parengta pagal Savivaldybės informaciją

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode