Reklama 2

Išpranašavo ne tik dukters ateitį, bet ir savo ligą

Kai kurių žmonių likimus galime pavadinti tiesiog unikaliais. Vieniems gyvenimas klostosi idealiai, kitiems likimas pažeria įvairių siurprizų, dar kiti – tiesiog plaukia pasroviui. Apie tai, kaip mama išpranašavo dukters ateitį ir kaip viskas pildosi, „Būdui žemaičių“ pasakojo mažeikiškė Birutė Vitkutė. Likimas pasisuko tokia linkme, kad jauna moteris jau beveik metus gyvena Nakvynės namuose.

 

Netikėjo pranašystėmis

      Birutė gimė ir augo Akmenės rajone. Čia pradėjo lankyti pradinę mokyklą. Moters teigimu, vaikystėje ne per daugiausia mėgusi žaisti: „Man daugiau rūpėjo, kad aplinkui būtų švaru ir jauku, visi daiktai stovėtų savo vietose, o žaislai buvo tik antraeilis dalykas.“

Maždaug prieš gerą dešimtmetį netikėtai mama Birutei išbūrė kortomis, kad dukros gyvenimas ateityje bus glaudžiai susietas su valdiškais namais. Pasak Birutės, ji tada išsigandusi, bijodama, kad tai nebūtų kalėjimas, tačiau mama nuraminusi ir patikinusi, kad tai bus nakvynės namai. Dar mama pasakiusi, kad maždaug tuo pačiu metu Birutė draugausianti su tamsiaplaukiu simpatišku vaikinu, su kuriuo išsiskirsianti. „Tomis pranašystėmis tada aš tikrai netikėjau, bet dabar, kai jos pradėjo tiksliai pildytis, pradedu tikėti. Žinau, ką mama išpranašavo ir tolesniame mano gyvenime, bet tai noriu palikti paslaptyje“, – kalbėjo B. Vitkutė.

Pasak Birutės, jos mama, beje, tokiu pat vardu, žinojusi apytikslį netgi savo mirties laiką: „Aš mirsiu tada, kai bus labai šalta, o žemę dengs sniegas. Aš sergu tokia liga, kurios daktarai išgydyti negali“, – keletą mėnesių prieš savo mirtį kalbėjusi B. Vitkuvienė. Ir iš tikrųjų Birutės mama susirgo kepenų ciroze, nors gydytojai diagnozės nustatyti dar negalėjo, pati moteris savo likimą jau žinojo: ji mirė savo pačios išpranašautu laiku – sausio 9 d.

Mėgsta savo darbą

B. Vitkutė yra baigusi nepilną vidurinę mokyklą. „Pradinėse klasėse mokytis man patiko ir sekėsi gana neblogai, tačiau vėliau tai pasidarė nebeįdomu. Gal todėl ir neturiu vidurinės mokyklos baigimo atestato“, – prisipažįsta pašnekovė. Birutė dirba valytoja vienoje Mažeikių įmonėje ir apie savo darbą kalba nesigėdydama: „Man patinka tai, ką aš dabar dirbu. Patinka, kai visur švaru, išvalyta ir išblizginta, bet, kad taip būtų, man iš pradžių turi parodyti, kaip tai daroma. Nors esu bandžiusi dirbti ir kitokius darbus, nė vienas iš jų man nepatiko. Matyt, Dievulis žmonėms ir duoda tai, ką kiekvienas iš jų moka dirbti geriausiai“, – įsitikinusi moteris.

Laisvalaikiu Birutė mėgsta klausytis geros muzikos, piešti ir tiki, kad netolimoje ateityje jos gyvenimas pakryps į gera.

Valerija KVEDARAITĖ

Nuotraukos iš B. Vitkutės asmeninio albumo

Komentarai  

0 #4 Doreen 2019-04-18 09:04
Now I am going to do my breakfast, afterward having my breakfast coming over again to read
further news.

Here is my website: mobile roulette pay by phone bill: http://wakesheriff.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=news.ezyget.com%2F881-mega888%2Fprofile
Cituoti
0 #3 Gia 2019-04-10 14:25
First off I want to say great blog! I had
a quick question which I'd like to ask if you do not mind.

I was curious to know how you center yourself and clear your thoughts prior to writing.
I have had a difficult time clearing my thoughts in getting my thoughts out.

I do take pleasure in writing however it just seems
like the first 10 to 15 minutes are generally wasted simply just trying to figure out how to begin.
Any recommendations or hints? Kudos!

Feel free to visit my page; rollex11: http://news.ezyget.com/885-rollex11/profile
Cituoti
0 #2 Aja 2019-03-25 11:15
Please let me know if you're looking for a author
for your weblog. You have some really good articles and I believe I would be a good asset.

If you ever want to take some of the load off, I'd love to write some
material for your blog in exchange for a link back
to mine. Please send me an email if interested. Many thanks!


My webpage :: m ntc33: http://news.ezyget.com/886-ntc33/profile
Cituoti
0 #1 Krystyna 2019-03-09 09:05
Success Story #3 - Here's a far more modest final results.
Using mind to take care of the right balance of keyword density plus readability and good content.

So why let them have a good edge over your entire family?


My web-site ... online football betting: http://digiflight.info/__media__/js/netsoltrademark.php?d=pdfsr.com%2Fredirect%3Furl%3Dhttp%3A%2F%2Fwww.ezyget.com%2Fabout.html
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode