JAV nusišovė dvejų metų berniukas, pratintas elgtis su ginklais

 Filadelfijos priemiestyje atsitiktinai nusišovus dvejų metų berniukui, jo tėvas buvo apkaltintas ginklo palikimu be priežiūros ir netyčinės žmogžudystės.

26 metų Nicholui Wyllie (Nikolui Viliui) iš Kveikertauno kaltinimai pareikšti buvo trečiadienį.

Bakso apygardos prokuroras Matthew Weintraubas (Metju Veintraubas) pareiškė, kad mažojo Benjamino Smitho (Bendžamino Smito) mirties „tikrai galima buvo išvengti“. Jis nurodė, kad vaikas buvo įpratintas žaisti su tikroviškai atrodančiais žaisliniais ginklais ir „mokytas kaip laikyti ginklus ir juos naudoti“.

Benjaminas persišovė krūtinę savo namuose Milforde rugsėjo 12 dieną. Pareigūnai nurodė, kad N.Wylie paliko neprižiūrimą ginklą miegamajame, kur berniukas žiūrėjo „Mikę Pūkuotuką“.

N.Wyllie advokatas Johnas Fioravanti Jr. (Džonas Fioravantis jaunesnysis) trečiadienį atsisakė pakomentuoti situaciją, bet sakė, kad būtinai tai padarysiąs vėliau. Jo klientui taip pat pateikti kaltinimai dėl aplaidumo.

Perkasis, Pensilvanija, rugsėjo 29 d. (AP-BNS).

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai  

0 #1 Dotty 2018-02-11 01:47
I have checked your website and i have found some duplicate
content, that's why you don't rank high in google's search results, but there is a tool that can help you to
create 100% unique content, search for: Boorfe's tips
unlimited content

Feel free to visit my web page; EldonSmall: https://Thalia21.jimdo.com
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode