Reklama 2

Balio saloje sprogus laivo varikliui žuvo vokietė, dar apie 20 žmonių sužeisti

Ketvirtadienį Indonezijos Balio saloje sprogus turistinio laivo varikliui žuvo viena vokietė, o 20 kitų žmonių buvo sužeisti, pranešė policija.

Karangasemo policijos vadas Bambangas Sudarso (Pampangas Sudarsas) ketvirtadienį sakė, kad greitajame kateryje „Gili Cat 2“ buvo daugiau kaip 40 žmonių, įskaitant įgulą. Jis nurodė, kad visi keleiviai buvo evakuoti iš laivo.

Sprogimas nugriaudėjo ketvirtadienio rytą, kai kateris buvo vos išplaukęs iš Padangbajaus uosto, esančio Balio salos rytuose. Kateris plaukė į gretimą Lomboko salą.

Anot jo, laivas buvo nuplaukęs maždaug 200 metrų nuo uosto, kai sprogo variklis, iš kurio anksčiau pasklido dūmai.

„Sprogimas įvyko praėjus penkioms minutėms nuo laivo išplaukimo“, – naujienų agentūrai AFP anksčiau sakė vietos policijos vadas Sugengas Sudarso (Sugengas Sudarsas). Jis pridūrė, kad laivas tuo metu maždaug už 200 metrų nuo uosto.

„Viena keleivė mirė nuo galvos sužeidimų“, – nurodė jis.

Be minėtos vokietės tarp keleivių buvo Australijos, Didžiosios Britanijos, Pietų Korėjos ir Prancūzijos piliečių.

Dar nėra aišku, dėl ko kateryje įvyko sprogimas. Policija nurodė, kad įvykį tiria išminuotojai. Tačiau Indonezijos laivybos saugumo lygis yra gana žemas ir anksčiau yra buvę panašių incidentų, kai nebuvo rasta jokių pažeidimų.

Policija apklausia laivo kapitoną.

Balis, Indonezija, rugsėjo 15 d. (AP-AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode