Talino oro uostas buvo evakuotas dėl pranešimo apie bombą, įtariamasis suimtas

 

Estijos sostinės oro uostas šeštadienio rytą buvo evakuotas, kai vienas Ispanijos pilietis pareiškė, kad jo bagaže yra sprogstamasis užtaisas, pranešė vietos žiniasklaida.

Dienraštis „Postimees“ citavo policijos vieną policijos atstovą, kuris sakė, kad 5 val. 30 min. vienas keleivis iš Ispanijos, registruodamasis skrydžiui Talino tarptautiniame oro uoste,užsiminė apie bombą savo bagaže, o pareigūnai ėmėsi saugumo priemonių ir evakavo terminalą.

Įtariamasis buvo suimtas, jam iškelti kaltinimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Iš terminalo buvo evakuoti apie 200 žmonių. Atlikus patikrinimą, nieko įtartina nebuvo rasta, o 6 val. 24 min. žmonės vėl buvo įleisti į terminalą.

Pasak policijos atstovas Raavo Jarvos (Ravo Jervos), 33 metų ispanas apie bombą tikriausiai juokavo, rašo naujienų portalaserr.ee.

„Pagal preliminarią informaciją, šis vyras pajuokavo labai rimta tema, nepagalvojęs apie pasekmes. Grasinimas viešoje vietoje panaudoti sprogstamąjį užtaisą arba kitokį ginklą užtraukia labai sunkias pasekmes“, – pabrėžė pareigūnas.

Dėl šio incidento buvo atšauktas reisas į Turkijos kurortinio miesto Antalijos į Taliną ir šio lainerio atgalinis reisas.

BNS

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode