Rusijoje į kylančią raketą „Sojuz“ trenkė žaibas

 

Rusijos nešančioji raketa „Sojuz“ patyrė žaibo smūgį startuodama iš šalies šiaurėje esančio karinio Plesecko kosmodromo, bet šis incidentas skrydžio nesutrikdė, pranešė pareigūnai.

Televizijos „Zvezda“ tinklalapyje paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip raketa, nešanti palydovinės navigacijos sistemos „Glonass“ palydovą, 9 val. 23 min. vietos (ir Lietuvos) laiku pradėjo kilti nuo starto aikštelės, ir maždaug po 10 sekundžių į ją trenkia žaibas.

Kosmodromo viršininkas Nikolajus Nestečiukas žurnalistams sakė, kad ši elektros iškrova skrydžio nesutrikdė ir kad palydovas buvo sėkmingai iškeltas į numatytą orbitą.

„Paleidimas vyko įprastu režimus. Orai mums netrukdo – esame pajėgos, veikiančios bet kokiomis orų sąlygomis. Tai dar kartą įrodo, kad žaibas mūsų raketiniams kosminiams ginklams negali pakenkti“, – tvirtino jis.

Maskva, gegužės 27 d. („Interfax“-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai  

0 #2 iyiahirarigux 2019-05-29 11:24
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500mg vti.zdkn.ftp.budas.lt.tjd.pn http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Cituoti
0 #1 okoquyurahir 2019-05-29 10:54
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin kcf.cywa.ftp.budas.lt.pmc.cc http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode