Per staigius potvynius pietų Prancūzijoje žuvo du žmonės

 

Prancūzijos pietuose trečiadienio vakarą žuvo du žmonės, nunešti dėl smarkių liūčių kilusių staigių potvynių, pranešė vietos valdžia.

Šios audros buvo dalis fronto, kuris slinkdamas Viduržemio jūra pražudė mažiausiai 10 žmonių Ispanijos Maljorkos saloje ir nušlavė dalį tilto Italijos Sardinijos saloje.

Anot policijos, pietų Prancūzijoje du kūnai buvo rasti apverstame automobilyje, įstrigusiame netoli Žydrojo kranto miestelio Sent Maksimo.

Manoma, kad šis automobilis buvo viena iš kelių transporto priemonių, kurias nušlavė ir į jūrą nunešė iš krantų išsiliejusi upė, sakoma vietos valdžios pranešime.

Sraigtasparniai ir policininkų komandos vykdė paieškas teritorijoje, kur per naktį iškrito beveik 200 mm kritulių.

Priešgaisrinė tarnyba savo ruožtu paskelbė, kad ugniagesiai išgelbėjo 16 žmonių.

Tuo tarpu Ispanijos kurortinėje saloje Maljorkoje, taip pat užkluptoje staigių potvynių, gelbėtojai ketvirtadienį ieškojo vieno penkiamečio berniuko ir dviejų poilsiautojų iš Vokietijos.

Sardinijoje dėl smarkių liūčių sugriuvo dalis autostrados tilto per vieną upę, esančią šalia Kaljario uostamiesčio, tačiau niekas nenukentėjo, nes kelias tuo metu buvo uždarytas.

Marselis, Prancūzija, spalio 11 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode