Pietų Karolinoje aligatorius sudraskė moterį, mėginusią apginti savo šunį

 

Viename Pietų Karolinos privačiame pajūrio kurorte moteris, dažnai vedžiodavusi savo šunį netoli jos vasarnamio esančios lagūnos, patenkančios į golfo aikštyną, pirmadienį buvo nutempta į vandenį aligatoriaus ir sudraskyta, pranešė pareigūnai.

Tarnybos nurodė, kad 45 metų Cassandra Cline (Kasandra Klain) žuvo netoli savo namų Hilto Hed Ailande, kai mėgino apginti savo borderkolį.

Kitapus gatvės nuo nelaimės vietos namą nuomojantis Thomas DiMaio (Tomas DiMajas) sakė, kad maudydamasis duše girdėjęs kažkokius klyksmus, bet pamanęs, kad tai paukščio balsas. Po pusvalandžio išėjęs į lauką jis rado prie kelio susirinkusią minią. Ten netoli vandens gulėjo skanėstų šunims pakelis, kurį nešėsi C. Cline, vienas iš jos batelių ir skrybėlaitė.

„Iš tikrųjų liūdna, – sakė Th. DiMaio, dažnai pasišnekučiuodavęs su C. Cline, kai moteris vesdavosi šunį šalia jo nuomojamo vasarnamio.

„Ji neturėjo vaikų. Spėju, kad šuo jai atstojo vaiką“, – pridūrė vyras.

Jis nurodė, kad C. Cline ir jos vyras gyvendavo Hilton Head Ailende ir jų namuose netoli Sirakjuso miesto Niujorko valstijoje.

„Ji buvo labai maloni moteris, – teigė Th. DiMaio. – Labai draugiška.“

Pustrečio metro ilgio aligatorius vėliau buvo surastas ir nukautas, sakė Pietų Karolinos gamtinių išteklių departamento atstovas Davidas Lucasas (Deividas Lukasas).

„Kai ji vedžiojo šunį netoli lagūnos, aligatorius iššoko iš vandens ir mėgino sučiupti šunį, – aiškino D. Lucasas. – Ponia mėgino išgelbėti šunį, o vienas tvarkytojas atbėgo jai padėti.“

Abu žmonės mėgino išgelbėti šunį, bet aligatorius sugriebė moterį ir nusitempė į vandenį, pridūrė atstovas.

Pirmadienio popietę viena kaimyne, atėjusi į C. Cline namus pasirūpinti šunimi, nesutiko pateikti komentarų žurnalistams, tik sakė, kad borderkolis nenukentėjo.

Kurorto, esančio pakrantėje netoli Pietų Karolinos ir Džordžijos valstijų ribos, sakė, kad aligatoriai šiose apylinkėse matomi gana dažnai. Jų ypač gausu vandens telkiniuose Hilton Hed Ailendo golfo aikštynuose.

Gamtinių išteklių departamento kapitonas Robertas McCullough (Robertas Makalou) sakė, kad yra įprasta, jog sulaukus pranešimų apie agresyvų aligatorių toks gyvūnas yra sunaikinamas. Tačiau jis nurodė, kad prireiks laiko, kol bus nustatyta, ar pirmadienį nušautas aligatorius yra būtent tas, kuris sudraskė C. Cline.

Pasak D. Lucaso, atvejai, kai aligatoriai užpuola žmones, yra labai reti.

Nuo 1976 metų Pietų Karolinoje buvo tik apie 20 tokių užpuolimų, bet nė vienas jų nebuvo mirtinas.

2016 metais viena 90-metė, išėjusi iš vienų senelių namų Čarlstone, buvo rasta negyva tvenkinyje, bet nežinoma, ar ji tapo aligatoriaus auka.

Hilton Hed Ailandas, Pietų Karolina, rugpjūčio 21 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode