Per Kolorade kilusį miškų gaisrą sunaikinta daugiau kaip 100 namų

Kolorado valstijos miškuose kilus didžiuliam gaisrui, tyrėjų nuomone, prasidėjusiam vieno neteisėto imigranto stovyklavietėje, buvo sunaikinta per 100 namų, vėlai pirmadienį pranešė pareigūnai.

San Luiso slėnio avarinė tarnyba paskelbė socialiniame tinkle „Twitter“, kad į rytus nuo Fort Garlando kilęs gaisras jau sunaikino 104 namus. Liepsnos nuniokojo 230 kvadratinių kilometrų plotą, o tarnyboms nuo praeito trečiadienio teko evakuoti daugiau nei 2 tūkst. namų.

Remiantis teismo dokumentais, 52 metų Jesperas Joergensenas (Jesperas Jorgensenas) iš pradžių teigė, kad užkūrė laužą, norėdamas sudeginti šiukšles, bet vėliau pareiškė, kad ankstesnę dieną prieš įsiplieskiant gaisrui ant grotelių kepė maistą nuolatinėje laužavietėje.

Apie gaisrą pranešęs J. Joergensenas yra atvykęs iš Danijos ir gyvena Jungtinėse Valstijose neteisėtai. Kol kas neaišku, ar jis turi advokatą.

Ginda, Kalifornija, liepos 3 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode