Reklama 2

Toronte mikroautobusas parbloškė apie 10 žmonių

Toronte į šiaurę nuo miesto centro baltas mikroautobusas pirmadienį įsirėžė į būrį pėsčiųjų ir sužeidė iki 10 žmonių, pranešė policija.

Pareigūnai taip pat nurodė, kad įtariamasis šios transporto priemonės vairuotojas sulaikytas.

„Atnaujinta: sužalojimų mastas nežinomas, partrenkta apie 8–10 pėsčiųjų“, – sakoma Toronto policijos „Twitter“ žinutėje.

Vėlesniame šio Kanados miesto teisėsaugos pranešime sakoma, kad „per anksti patvirtinti nukentėjusių pėsčiųjų skaičių arba jų sužeidimų pobūdį“.

Pareigūnai į įvykio vietą Yonge'o (Jango) ir Finčo gatvių sankryžoje buvo iškviesti 13 val. 27 min. vietos (20 val. 27 min. Lietuvos) laiku, nurodė policija.

„Šiuo metu dar per anksti kalbėti, ar buvo koks nors motyvas. Taip pat dabar dar negalime nieko pasakyti apie sužalojimų mastą arba sužeistųjų skaičių“, – sakė Toronto policijos atstovė Meaghan Gray (Megan Grei).

Policijos konsteblė Jenifferjit Sidhu (Dženerdžit Sidhu) irgi sakė, kad pareigūnams įvykio priežastis kol kas nežinoma.

Pasak pareigūnų, mikroautobusas veikiausiai užlėkė ant šaligatvio ir rėžėsi į pėsčiuosius.

Vietos žiniasklaida nurodė, kad per incidentą tikriausiai žuvo keturi žmonės, o mikroautobusas nuvažiavo iš įvykio vietos.

Vėliau policija informavo, kad automobilio vairuotojas buvo sulaikytas.

Toronoto viešojo susisiekimo agentūra pranešė sustabdžiusi traukinių eismą šalimais esančia metropoliteno linija, taip pat sustabdytas autobusų eismas.

Monrealis, Kanada, balandžio 23 d. (AFP-AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode