Reklama 2

Teksase įtariamas „sprogdintojas maniakas“ užspeistas policijos susisprogdino

Vyras, ieškomas dėl kelių pašto siuntose paslėptų bombų sprogdinimų Teksaso valstijos sostinėje Ostine, anksti trečiadienį susisprogdino savo automobilyje, kai policija mėgino jį suimti, pranešė pareigūnai.

„Įtariamasis negyvas“, – per spaudos konferenciją paskelbė Ostino policijos viršininkas Brianas Manley (Brajenas Manlis).

Pasak jo, šis vyras siejamas su penkiais sprogdinimais, įvykdytais nuo kovo 2 dienos. Per šias atakas du žmonės žuvo, dar keletas buvo sužeisti, o Ostino gyventojai buvo smarkiai įbauginti.

Policija sekė įtariamojo automobilį iki vieno viešbučio šalia Ostino.

Pareigūnams laukiant, kol atvyks taktinės komandos, vyras pradėjo važiuoti šalin. Policininkai mėgino jį sustabdyti ir suimti, bet tada įtariamasis detonavo automobilyje buvusį sprogmenį ir žuvo, nurodė B. Manley.

Įtariamojo motyvai kol kas nėra žinomi, pridūrė policijos vadovas. B. Manley pridūrė, kad įtariamasis buvo 24 metų baltasis.

Beveik visi nuo kovo 2-osios surengti išpuoliai buvo įvykdyti Ostine – beveik milijoną gyventojų turinčioje Teksaso valstijos sostinėje. Čia sprogdinimai pareikalavo dviejų gyvybių, dar keturi žmonės per juos buvo sužeisti.

Vėliausiais iš jų įvyko antradienį iškart po vidurnakčio: sprogimas driokstelėjo Teksaso mieste Šerce įsikūrusiame siuntų bendrovės „FedEx“ skirstymo centre. Pareigūnai kol kas nepatvirtino žiniasklaidos pranešimų, kad į užtaisą buvo pridėta metalinių elementų ir vinių.

Per šį incidentą skaudžių padarinių pavyko išvengti ir niekas nebuvo rimtai sužeistas, tačiau pareigūnai mano, kad šis ir ankstesni išpuoliai yra susiję.

Antradienį vėlai vakare Ostine nugriaudėjo šeštas sprogimas, tačiau pareigūnai greitai nustatė, kad jis nesusijęs su ankstesniais išpuoliais. Miesto policijos departamentas nurodė, kad sprogimą sukėlė „padegamasis užtaisas“, o ne pakete paslėpta bomba, kaip ankstesniais atvejais. 

Raund Rokas, Teksasas, kovo 21 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode