Meksikoje kelte driokstelėjęs sprogimas sužeidė apie 25 žmones

 

Viename Meksikos Karibų pakrantės kurorte apie 25 žmonės buvo sužeisti trečiadienį per sprogimą kelte, driokstelėjusį keleiviams lipant iš laivo, pranešė pareigūnai.

Vis dėlto po incidento Plaja del Karmeno mieste Kintana Roo valstijoje tarnybos nurodė, kad nei vieno sužeistojo gyvybei pavojus negresia.

Pirminiuose pranešimuose buvo nurodomi skirtingi nukentėjusiųjų skaičiai. Vietos savivaldybė ir uosto tarnyba minėjo 18 sužeistųjų – 15 meksikiečių ir tris kanadiečius. Vietos civilinės gynybos direktorius Juanas Medina Sosa (Chuanas Medina Sosa) sakė, kad sužeistųjų buvo 25, tarp jų trys kanadiečiai ir du amerikiečiai. Jis pridūrė, kad visų nukentėjusiųjų būklė gera.

JAV ambasada Meksikoje vakare nurodė, kad jai žinoma apie septynis per šį incidentą nukentėjusius amerikiečius. Kanados diplomatinė atstovybė savo ruožtu pareiškė negavusi jokios informacijos apie sužeistus šalies piliečius.

Savivaldybės pranešime sakoma, kad aukos patyrė nesunkių žaizdų ir buvo išvežtos į ligoninę.

Laikraščio „Quintana Roo Hoy“ tinklalapyje paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip prie prieplaukos besišvartuojančiame kelte plyksteli ugnies kamuolys ir pažyra nuolaužos. Šalimais matėsi žmonių.

Laivas „Barcos Caribe“ dešiniajame borte, šalia vietų keleiviams atsisėsti, liko žiojėti skylė.

Savivaldybės pranešime sakoma, kad sprogimas įvyko keleiviams lipant iš kelto, bet jo priežastis kol kas nežinoma.

Kintana Roo uostų administracijos pranešime sakoma, kad preliminarūs duomenys rodo, jog sprogimas tikriausiai įvyko dėl mechaninio gedimo.

Taip pat nurodoma, kad į šalimais esančią Kosumelio salą toliau plaukios kitų bendrovių keltai, besinaudojantys savivaldybės prieplauka.

Meksikas, vasario 22 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode