Reklama 2

Prancūzijos teismas nagrinėja dėl per ilgų barzdų atleistų darbuotojų skundus

Prancūzijos teismas ketvirtadienį priims sprendimą keturių buvusių vieno Prancūzijos oro uosto saugumo kompanijos darbuotojų musulmonų byloje; jie apskundė savo buvusį darbdavį už tai, kad dėl per ilgų barzdų buvo atleisti iš darbo iškart po 2015-ųjų Paryžiaus atakų.

Jie tvirtina tapę diskriminacijos dėl religijos ir fizinės išvaizdos aukomis.

Darbo ginčus nagrinėjantis teismas, įsikūręs netoli Paryžiaus, ketvirtadienį turėtų priimti sprendimą šioje byloje dėl neteisingo tų vyrų atleidimo. Oro uosto saugumo kompanija, būgštaudama dėl terorizmo grėsmės, pareikalavo, kad jie pasitrumpintų savo barzdas, o šiems atsisakius tai padaryti, jie buvo atleisti.

Keturi ieškovai prašo, kad teismas įpareigotų jų buvusią darbovietę, saugumo kompaniją „Securitas“, sumokėti jiems po 62 tūkst. eurų kompensacijas už neteisingą atleidimą ir diskriminaciją.

„Securitas“ savo ruožtu neigia diskriminavusi savo buvusius darbuotojus, ir tvirtina, kad yra „visiškai teisėta“ reikalauti savo pareigūnų turėti „trumpą, apkirptą ir tvarkingą barzdą“, nes jie vykdo saugumo misijas.

Paryžius, sausio 11 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode