Kenijoje dramblys mirtinai sutrypė rančos šeimininką

 

Kenijoje trečiadienį dramblys negyvai sutrypė vienos garsiausių šalies rančų šeimininką Gilfredą Powys (Gilfredą Pouisą), pranešė gamtos apsaugos pareigūnai.

G.Powysas vadovavo 43 tūkst. akrų (17,4 tūkst. ha) rančai „Suyian“ centrinėje Laikipijoje. Jo šeima iš Britanijos į Keniją atvyko 1914 metais, skelbiama rančos interneto svetainėje.

„Jis žuvo, kai jį užpuolė dramblys“, – pranešė Kenijos gamtos apsaugos tarnybos pareigūnas Richardas Chepkwony (Ričardas Čepkvonis).

Vienas aukšto rango policijos pareigūnas sakė, kad G. Powysas žuvo bandydamas išvaryti dambos sieną griovusius dramblius.

„Mes informuoti, kad vienas iš jų užpuolė vyrą ir šis žuvo vietoje. Labai nelaimingas atsitikimas“, – sakė šaltinis policijoje.

Privačios rančos, kuriose kuriami laukinės gamtos parkai arba yra auginami galvijai, užima didelę dalį Laikipijos. Didžioji šalis šių žemių priklauso užsieniečiams.

Šiais metais regione tūkstančiai piemenų, ginkluotų ietimis ir Kalašnikovo automatais, su savo gyvuliais veržėsi į privačias rančas ir laukinės gamtos parkus, ieškodami pašaro savo karvėms, avims ir ožkoms.

Nairobis, gruodžio 27 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode