Reklama 2

Mažeikių stalo tenisininkai – Lietuvos jaunučių sporto žaidynių čempionai

Kaune tris dienas vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės stalo teniso varžybos. Žaidynių finale po atrankinių varžybų iškovojo teisę dalyvauti ir Mažeikių jaunieji mažosios raketės meistrai.

Vyko komandinės ir asmeninės varžybos. Mūsų miestui atstovavo Lukas Frejeris, Irmantas Daukontas, Rusnė Vasarytė, Amelija Nicytė (treneris Raimondas Jackevičius). Geriausiai sekėsi vaikinų dvejetų varžybose. Mūsų miesto vaikinų pora L. Frejeris ir I. Daukantas, nugalėję visus varžovus, tapo žaidynių čempionais.

Suvedus visus pirmenybių rezultatus, Mažeikiai bendroje įskaitoje paliko ketvirti (po Vilniaus, Kauno ir Panevėžio), o rajonų grupėje iškovojo pirmąją vietą. Žaidynių trenerių konkurse Mažeikių treneris R. Jackevičius užėmė antrąją vietą.

Raimondas JACKEVIČIUS

Treneris

Nuotraukoje iš kairės: L. Frejeris, R. Jackevičius, I. Daukontas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode