Šokėjai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaja tapo Europos universitetų čempionais

 Sekmadienį Slovakijos sostinėje vyko Europos sportinių šokių federacijos (DSE) suaugusiųjų standartinių ir Lotynų Amerikos šokių grupių Europos universitetų čempionatai, kuriuose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos universitetų čempionais tapo Lietuvos atstovai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaja (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“).

Antrą vietą užėmė Matejus Stecas ir Elena Popova iš Slovakijos, o bronzos medalius laimėjo austrai Klemensas Hoferis ir Barbara Westermayer. Finale taip pat varžėsi dvi poros iš Čekijos ir dar viena Slovakijos šokėjų pora. Varžybose dalyvavo 20 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės Europos universitetų čempionate Joris Sangavičius ir Ieva Urbonaitė (Vilniaus „Ratuto“ - VSC) laimėjo sidabro medalius, Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka“) finale užėmė ketvirtą, o Ivanas Chlebutin ir Megė Šerniūtė (Kauno „Kaspinas“ – Klaipėdos „Žingsnis“) septintą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Radimas Vysloužilas ir Tereza Sedlakova iš Čekijos, o trečią vietą užėmė M. Stecas ir E. Popova. Finale taip pat šoko Rumunijos ir Lenkijos atstovai. Grupėje varžėsi 24 poros.

Greta Europos universitetų čempionato vyko ir pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose suaugusiųjų standartinių šokių grupėje T. Fainšil ir V. Posmetnaja pateko į finalą ir užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Dmitrijus Žarkovas ir Olga Kulikova, antrą vietą užėmė Estijos atstovai Madis Abelis ir Aleksandra Galkina, o trečioji vieta atiteko rusams Vadimui Šurinui ir Anastasijai Meškovai. Varžybose dalyvavo 74 poros.

Bratislava, rugsėjo 13 d. (BNS).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode