Reklama 2

Iškelta Lietuvos trispalvė ir oficialiai pasveikinta rinktinė

Rugsėjo 6 d. pavakarį Rio de Žaneiro parolimpiniame kaimelyje skambėjo Lietuvos himnas ir kilo trispalvė. Čia surengta 35 min. trukmės šalies pasveikinimo ir vėliavos pakėlimo ceremonija su muzikine programa.

Lietuvos parolimpinės misijos vadovas Gintaras Zavadckis parolimpinio kaimelio šeimininkei įteikė knygą apie Lietuvą, o šeimininkė Lietuvos atstovui padovanojo statulėlę su Rio de Žaneiro parolimpiados ženklu.

Lietuvos rinktinės pagerbimo šventė vyko kartu su kitomis šalimis: Olandija, Kinijos Mahau, Zambija, Maliu ir Meksika. Komandų pasveikinimo metu organizatoriai priminė Jungtinių tautų neįgaliųjų teisių konvenciją ir skatino visus prisidėti kuriant naują pasaulį be apribojimų.

Šiomis Jungtinių tautų vertybėmis ir principais buvo paremta ir renginio muzikinė programa,  kurios metu Brazilijos šokėjai išjudino susirinkusias šalių delegacijas. Organizatoriai, subūrę po 6 valstybes į vieną renginį, per keturias dienas tokiu būdu parolimpiniame kaimelyje pasveikina visas 160 parolimpiadoje dalyvaujančių šalių.  

Parengta pagal Bernardinai.lt

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode