Justinas Kinderis – pasaulio taurės etapo finale

Šėkešfehėrvare (Vengrija) vykstančiame 2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės III etape vyrų atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė vienintelis varžybose dalyvavęs lietuvis – Justinas Kinderis.

Vilniečiui ramią dieną užtikrino įspūdingas pasirodymas atrankos A grupės fechtavimosi rungtyje, kurioje jis laimėjo 24 kovas iš 32 (264 taškai) ir tapo nugalėtoju.

Plaukdamas J.Kinderis buvo 29-as (2:12.22, 286), tačiau bendrojoje įskaitoje tai leido dalintis pirmąją vietą su austru Gustavu Gustenau.

Bėgdamas ir šaudydamas lietuvis galėjo taupyti jėgas ir ramiai finišavo kelialapius į finalą iškovojusioje pirmojoje grupėje kartu su egiptiečiu Ahmedu Elgendy, kazachu Vladislavu Miščenka bei austru Patricku Dogue. Visa ši ketveriukė atrankoje surinko po 1145 taškus.

1 sekunde nuo jų finiše atsiliko G.Gustenau ir turkas Bugra Unalas.

Vyrų varžybų finalas vyks šeštadienį, o penktadienį moterų finale varžysis Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė.

Vilnius, gegužės 2 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode