Reklama 2

Trys Lietuvos treko dviratininkai iškrito iš kovų dėl medalių keirine

 

Simonai Krupeckaitei nepavyko atrasti sportinės formos 2018 metų Europos čempionate Glazge (Škotija). Ši Lietuvos dviratininkė, o taip ir Miglė Marozaitė ir Svajūnas Jonauskas antradienį neprasimušė į kovas dėl medalių keirino rungtyje.

S.Krupeckaitei trūko nedaug. Pirmajame kvalifikaciniame važiavime 35 metų dviratininkė finišavo trečia tarp šešių dalyvių, bet į finalą iš grupės pateko dvi atletės.

S.Krupeckaitė turėjo antrą šansą, tačiau paguodos varžybose jos keturių dviratininkių grupėje vėl liko trečia, o bilietą tolyn pagriebė greičiausiai pedalus mynusi ukrainietė Natalija Starikova.

Abiems mėginimais į finalinius antrąjį ratą nepateko ir M.Marozaitė. 22 metų dviratininkė buvo penkta pirmajame atrankos važiavime, o paguodos ketverte liko trečia.

23 metų S.Jonauskas buvo arti sėkmės, bet pirmajame važiavime kovodamas su penkiais varžovais liko trečias, o per paguodos lenktynes – antras.

Šiandien pasibaigsiančiame Europos treko čempionate lietuviai liko be medalių.

Vilnius, rugpjūčio 7 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode