Reklama 2

Dviratininkės O.Baleišytės dalyvavimas Europos čempionate pakibo ant plauko

 

Turkijoje patirta trauma Lietuvos dviračių treko rinktinės narei Olivijai Baleišytei gali užkirsti kelią į Europos treko čempionatą, vyksiantį rugpjūčio 2-7 dienomis Glazge (Jungtinė Karalystė). Panevėžietė, šeštadienį grįždama iš treniruočių stovyklos, Stambulo oro uoste paslydo ir patyrė kojos traumą – dviratininkei išniro kairiojo kelio girnelė.

O.Baleišytė kartu su Kristina Kazlauskaite ir treneriu Antanu Jakimavičiumi aukštikalnėse Turkijoje Europos čempionatui rengėsi nuo birželio 28 dienos. O.Baleišytė Europos pirmenybėse ketino dalyvauti skrečo rungtyje, atkrintamosiose lenktynėse ir daugiakovėje (omniume).

„Skaudu ir apmaudu. Mums tai – lyg perkūnas iš giedro dangaus, – sakė A.Jakimavičius. – Olivija puikiai atidirbo treniruočių stovykloje ir visos mintys jau sukosi apie Europos čempionatą. Dabar dėl jos dalyvavimo čempionate iškilo didelis klaustukas. Laukiame medikų atsakymų.“

Europos čempionatu Glazge prasidės dviračių treko atranka į Tokijo olimpines žaidynes.

O.Baleišytė 2017-2018 metų sezono pasaulio taurės varžybų daugiakovės galutinėje įskaitoje užėmė trečią vietą, o atskiruose etapuose penkis kartus pateko į geriausiųjų šešetą. Olivija Pruškove (Lenkija) vykusio pirmojo etapo skrečo rungtyje iškovojo bronzos medalį. O.Baleišytė pasaulio skrečo rungties reitinge užima ketvirtą, o daugiakovės reitinge – septintą vietas.

Vilnius, liepos 23 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode