Reklama 2

Paaiškėjo visos Europos merginų futbolo čempionato Lietuvoje dalyvės

 

Lietuvoje dėl Europos merginų (iki 17 metų, WU17) futbolo čempionų titulo varžysis didžiųjų žemyno šalių rinktinės bei kaimyninės Lenkijos ir Suomijos komandos. Tai paaiškėjo pasibaigus atrankai į finalinį etapą.

Lietuva čempionate dalyvaus šeimininkės teisėmis, o kitos septynios komandos paaiškėjo po atrankos varžybų, kuriose dalyvavo 44 rinktinės. Pirmąjį etapą įveikė 27 komandos, prie jų nuo antrojo prisijungė ir ngualėtojų titulą ginanti Vokietija.

Antrojo „Elitinio“ atrankos etapo varžybose visas tris pergales iškovojo Vokietija, Ispanija, Olandija ir Lenkija. Su dviem pergalėmis paskutinį atrankos barjerą įveikė Italijos, Anglijos ir Suomijos futbolininkės.

Didžiausią staigmeną pateikusi Suomija, kaip ir Lietuva, šio amžiaus grupės čempionato finaliniame turnyre varžysis pirmą kartą.

Komandas į dvi finalinio etapo grupes suskirstys burtai. Jie bus ištraukti balandžio 6 d. Kaune.

Finalinio etapo kovos bus žaidžiamos gegužės 9-21 d. Alytuje, Šiauliuose ir Marijampolėje.

Trys čempionato prizininkės pateks į Pasaulio merginų (WU17) futbolo čempionatą Urugvajuje.

Finalinio etapo dalyvės:

Olandija Suomija Ispanija Italija Anglija Lenkija Vokietija Lietuva

Vilnius, balandžio 1 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai  

0 #1 Sandra HOLLE-SPILKER 2018-04-03 09:52
Atgaiskite savo projektus
Jūs ieškote?, Yra pasirengusi atnaujinti savo veiklą?, Arba už projektą?, Arba pirkti butą?, Bet deja!, Bankas prašo jūsų pakankamai sąlygas esate negali laikytis?;
Taigi ne daugiau rūpesčių dabar!, Aš įdėti į visų, kurie nori ar kas nors reikia asmeninės paskolos svyruoja nuo 15.000 € iki 2.000.000 € su palūkanų norma yra 2%, priklausomai nuo prašomos sumos šalinimo. Prašau paskolos paraiškoje nurodyti tikslią sumą ir grąžinimo terminą, kad galėčiau patenkinti jus per trumpą laiką. Susisiekite su manimi, jei norite gauti daugiau informacijos.
Email:
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode