Paskelbta Lietuvos moterų krepšinio rinktinės sudėtis

 

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius paskelbė komandos sudėtį 2019 metų Europos čempionato atrankos rungtynėms su Albanijos ir Vengrijos rinktinėmis. Šį kartą į treniruočių stovyklą atvyks 12-a krepšininkių.

„Treniruočių ciklas yra labai trumpas ir kviesti daug žaidėjų nėra prasmės. Ištikus nelaimei ir kažkam patyrus traumą, kitos krepšininkės yra pasiruošusios prisijungti ir padėti. Treniruočių stovyklos metu sužaisime kontrolines rungtynes su Rygos TTT komanda, o per pratybas daugiausiai dėmesio skirsime žaidėjų tarpusavio ryšių stiprinimui“, – sakė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius.

Krepšininkės į treniruočių stovyklą susirinks vasario 5 dieną, o vasario 7 dieną, 16 valandą sužais kontrolines rungtynes su Rygos TTT ekipa. Susitikimas vyks „Žalgirio“ treniruočių centre, Naglio g. 4a, Kaunas.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė vasario 10 dieną, 19 valandą 30 minučių išvykoje susikaus su Albanijos rinktine, o vasario 14 dieną, 19 valandą žais prieš Vengrijos rinktinę.

Lapkričio mėnesį vykusiose C grupės rungtynėse lietuvės namuose 70:73 pralaimėjo Vengrijos rinktinei ir išvykoje 64:62 po atkaklios kovos nusileido Rusijos rinktinei.

Į 2019 metų Europos moterų krepšinio čempionatą pateks visų grupių nugalėtojos (8) ir šešios geriausios antrąsias vietas užėmusios rinktinės. Į čempionatą be atrankos jau pateko Serbijos ir Latvijos rinktinės.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės sąrašas:

Parsisiųsti Excel formatu

Vardas

Pavardė

Klubas

Gintarė

Petronytė

„Galatasaray“, Turkija

Giedrė

Labuckienė

„Wisla Can Pack“, Lenkija

Monika

Grigalauskytė

„Energa Torun“, Lenkija

Eglė

Šulčiūtė

„Hainaut Basket“, Prancūzija

Laura

Svarytė

BC „Enisey“, Rusija

Rasa

Knyzaitė

„Hoptrans-Sienos“, Kauno r.

Mantė

Kvederavičiūtė

„Udominate Basket“, Švedija

Kristė

Druskytė

„Hoptrans-Sirenos“, Kauno r.

Kamilė

Nacickaitė

„Adana Aski Spor Kulubu“, Turkija

Santa

Okockytė

„TSV 1880 Wasserburg“, Vokietija

Dovilė

Saurazaitė

„Hoptrans-Sirenos“, Kauno r.

Laura

Juškaitė

„Kibirkštis“, Vilnius

Vilnius, sausio 29 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode