S.Skvernelio pažadas Europos čempionui D.Rapšiui – Panevėžyje baseinas bus

 

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis su Panevėžio miesto meru Ryčiu Mykolu Račkausku aptarė galimybes Panevėžyje statyti olimpinį baseiną. Susitikime  taip pat dalyvavo plaukikas, 2017-ųjų Europos čempionas bei nacionalinis rekordininkas Danas Rapšys, jo trenerė Ina Paipelienė ir  Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis.

„Mano pozicija nesikeičia, ji lieka tokia pati, kurią išsakiau pernai viešėdamas Panevėžyje. Miesto plaukikų rekordai ne kartą džiugino visus šios sporto šakos gerbėjus. Akivaizdu, kad gabūs sportininkai pasiekia aukštumų tik didelio ir kantraus trenerių darbo dėka. Todėl Panevėžyje turi iškilti modernus baseinas, kuriame būtų visos sąlygos ir sportininkų treniruotėms, ir trenerių darbui“, - sakė premjeras.

Meras R.M.Račkauskas informavo, jog Aukštaitijos sporto komplekse, greta stadiono naują baseiną su dešimčia 50-ies metrų plaukimo takelių planuojama pradėti statyti jau kitąmet, jis turėtų kainuoti apie 10 mln. eurų.

Vyriausybės vadovas akcentavo, kad lėšos baseino statybai iš Valstybės investicijų programos bus numatytos 2019-aisiais, o statybos galėtų finišuoti 2020 metais. S.Skvernelis taip pat pabrėžė, jog šio projekto sąmata turi būti reali ir racionali, o efektyvi vadyba – užtikrinti baseino užimtumą.

Su valstybės pagalba šalyje vyksta naujų baseinų statyba, atnaujinai senieji. 2018 metais planuojama užbaigti 25 metrų baseino statybą sportininkų rengimo ir reabilitacijos centre Druskininkuose, atidaryti 50 - ies metrų baseiną Vilniuje, 25 – ies – Palangoje.

Analogiški baseinai Širvintose ir Prienuose turėtų pakvieti plaukikus 2019 metais. Su valstybės parama Kaunas „Girstučio“ baseiną atnaujino 2015-aisiais, Klaipėda tokį 50 - ies metrų baseiną ėmėsi statyti 2016-ųjų rugsėjį.

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vilnius, sausio 16 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode