Reklama 2

Rusija atsiėmė paraišką rengti 2023 metų Pasaulio krepšinio čempionatą

 

Rusija atsiėmė savo paraišką rengti 2023 metų Pasaulio krepšinio čempionatą, nurodžiusi, kad dėl tokio sprendimo kalta tarptautinė kritika šalies atletams.

Rusijos krepšinio federacijos prezidentas ir buvusi legendinio Maksvos CSKA klubo žvaigždė Andrejus Kirilenka sakė, kad paraišką nuspręsta atsiimti „atsižvelgiant į neigiamą pasaulio sporto bendruomenės požiūrį į Rusijos atletus ir mūsų šalies sportą apskritai“.

Dėl įvairių sporto šakų rusų atletų dopingų skandalų iš Rusijos buvo atimta virtinė olimpinių medalių. Vis dėlto A. Kirilenka sprendimo atšaukti paraišką tiesiogiai nesusiejo su dopingo skandalais.

Šis sprendimas reiškia, kad Tarptautinei krepšinio federacijai (FIBA) teks rinktis iš dviejų paraiškų: vieną jų kartu pateikė Argentina ir Urugvajus, o kitą – Filipinai, Japonija ir Indonezija.

Turkija taip pat pretendavo rengti 2023 Pasaulio krepšinio čempionatą, tačiau antradienį pasitraukė iš konkurso, pareiškusi, kad nori sutelkti dėmesį į nacionalinio krepšinio plėtrą.

Maskva, lapkričio 23 d. (AF-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode