Trenerė mergaites į treniruotes vilioja ir pyragais

 

Kad mergaitės nuo mažų dienų rinktųsi krepšinį, trenerėms ir treneriams tenka pasukti galvas ieškant netradicinių sprendimų. Viena tokių neeilinių kelių ieškančių trenerių – Alytuje besidarbuojanti Irena Špeigienė.

Per ilgus savo darbo metus išugdžiusi ne vieną Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) žaidusią krepšininkę, trenerė I.Špeigienė pagarsėjo kaip tikra savo darbo profesionalė, o jos treniruotėse nuolat krykštauja mergaitės.

Alytaus sporto ir rekreacijos centro sienas puošia nuotraukos, kuriose įamžintos trenerės ir jos komandų pergalingos akimirkos, o tokie momentai, anot I.Špeigienės, įkvepia visus siekti naujų pergalių.

„Reikia daug kantrybės ir mylėti vaikus. Vaikai viską lankys, jeigu tik jiems skirsi dėmesio“, – savo sėkmės receptą atskleidė I.Špeigienė.

Praėjusią savaitę šios trenerės auklėtines Alytuje aplankė LMKL projektas „Tapk krepšinio žvaigžde“. Antrus metus vykstantis projektas lankys Lietuvos miestus ir miestelius bei skatins mažas mergaites sportuoti.

Savotiška apsilankymo Alytuje ambasadore buvo Kauno „Aisčių-LSU“ atstovė Karolina Kazočiūnaitė, kuri savo krepšininkės karjerą pradėjo būtent Alytuje, pas trenerę I.Špeigienę.

K.Kazočiūnaitė atskleidė, kad trenerė mergaites krepšinio paslapčių moko pasitelkdama ir netradicinių skatinimo priemonių.

„Trenerė prigalvoja visokių užduočių, prikepa pyragų, nuperka saldainių. Kad tik mergaitės ateitų ir džiaugtųsi, – pasakojo krepšininkė. – Ji nueina iki darželių, atsiveda mergaites iš jų, perveda per gatvę. Po treniruočių laukia, kol tėveliai ateis ir pasiims vaikus.“

Reikia daug kantrybės ir mylėti vaikus. Vaikai viską lankys, jeigu tik jiems skirsi dėmesio

„Tapk krepšinio žvaigžde“ treniruotėje LMKL žaidėjas pasitiko 38 entuziastingos mergaitės, kurios ne tik akimis rijo kiekvieną profesionalių krepšininkių žingsnį, bet ir nepaleido jų iš rankų per laisvesnes akimirkas.

„Buvo labai gera sugrįžti ten, kur pradėjau žaisti krepšinį. Šio LMKL projekto Alytuje laukiau nuo pat sezono pradžios ir pagaliau šios dienos sulaukiau“, – įspūdžiais dalijosi K.Kazočiūnaitė.

Treniruotėje iš jaunųjų krepšininkių interviu ėmė Gintarės Grikštaitės ir Tautvydo Meškonio dukra Gabija Meškonytė, o LMKL krepšininkės iš mažųjų projekto dalyvių gavo dovanų ir savo pieštų piešinių.

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vilnius, lapkričio 22 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode