Lietuvos šokėjų komanda tapo Šiaurės Europos šalių vicečempione

 

Penktadienį Lenkijos mieste Elblionge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) Šiaurės Europos šalių čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjų komanda laimėjo antrą vietą.

Bendroje įskaitoje čempionato nugalėtojais tapo Lenkijos šokėjai, o trečią vietą užėmė Latvijos atstovai. Čempionate taip pat dalyvavo

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“) laimėjo aukso, o Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) bronzos medalius.

Antra vieta šioje grupėje atiteko Miu Eugenui Petrisorui ir Sandrai Overballei Pedersen iš Danijos. Grupėje varžėsi 39 poros.

Senjorų standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą užėmė Gatis Simsons ir Julija Simsone iš Latvijos, o trečia vieta atiteko lenkams Tomaszui Kucharczykui ir Rozai Kucharczyk. Grupėje varžėsi 18 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela“) laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą užėmė Hubertas Raczekas ir Magdalena Kowalska iš Lenkijos, o trečia vieta atiteko vokiečiams Davidui Jenneriui ir Elisabethai Tuigunovai. Grupėje varžėsi 30 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“) laimėjo sidabro medalius.

Nugalėtojais tapo Roberts Andersons ir Jekaterina Rasimjonoka iš Latvijos, o trečią vietą užėmė estai Leho Holm ir Marleen Lutter. Grupėje varžėsi 26 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studia“) laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo latviai Edgars Linis ir Eliza Ancane, o antrą vietą užėmė Vadimas Šurinas ir Anastasia Meškova, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 25 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo bronzos medalius, o G. Meškauskas ir U. Bliujūtė užėmė ketvirtą vietą.

Nugalėtojais tapo latviai Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė, o antrą vietą užėmė Ilja Rotaras ir Silvia Susanne Barjabin iš Estijos. Grupėje varžėsi 35 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“) užėmė ketvirtą, o Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas“) šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė lenkai Tomaszas Ruszkowskis ir Julia Mozdyniewicz, sidabro medalius laimėjo Latvijos atstovai Alans Orda ir Arina Mohova, o trečią vietą užėmė Kirils Bogacovs – Kudrevatihs ir Milana Knirko, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 17 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupėje E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė užėmė ketvirtą vietą.

Grupės laimėtojais tapo T. Ruszkowski ir J. Mozdyniewicz, antrą vietą užėmė estai Antonas Siffas ir Katerina Matvejeva, o bronzos medalius laimėjo Dawidas Brzezinskis ir Maja Alicja Wos. Grupėje varžėsi 16 porų.

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojai ir prizininkai

Elblionge vyko ir WDSF reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir prizininkėmis.

„World Open“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) laimėjo aukso, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) sidabro medalius.

Trečią vietą užėmė Vokietijos atstovai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya. Varžybose dalyvavo 55 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo Gatis Simsons ir Julija Simsone iš Latvijos, o trečią vietą užėmė italai Mirko Gandelli ir Elena Pariscenti. Grupėje varžėsi 13 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“) laimėjo sidabro, o Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo latviai Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė. Varžybose dalyvavo 56 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo bronzos medalius, o G. Meškauskas ir I. Bliujūtė užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova iš Latvijos, o antrą vietą užėmė italai Giacomo Scapinello ir Mia Gabusi. Grupėje varžėsi 48 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė laimėjo bronzos medalius.

Grupės laimėtojais tapo estai Leho Holm ir Marleen Luter, o antrą vietą užėmė Aliaksandras Švaibovičius ir Palina Tsikhamirava iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 35 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys“) užėmė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo lenkai Tomaszas Kucharczykas ir Roza Kucharczyk, sidabro medalius laimėjo Mariuszas Budys ir Monika Budys, taip pat iš Lenkijos, o trečią vietą užėmė Estijos atstovai Kulno Kabralas ir Monika Kabral. Grupėje varžėsi 26 poros.

LSŠF informacija

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode