Reklama 2

Šiauliai gali tapti dviejų Europos regbio čempionatų namais

Šiauliuose vis labiau aktyvėja bendradarbiavimas su šalies sporto organizacijomis dėl mieste populiarių sporto šakų vystymo. Nuosekliai investuojama į reikalingą infrastruktūrą, gerinamos treniruočių sąlygos, tobulinamas sportininkų rengimas. Naujais pasiekimais džiugina moterų futbolo, žolės riedulio, vyrų krepšinio ir kitų sporto šakų komandos. O kitais metais Šiauliai dar kartą galės pateisinti regbio sostinės vardą – Lietuvos regbio federacija svarsto galimybę mūsų mieste surengti itin aukšto lygio varžybas.

Kitais metais švenčiant šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, sukanka 45 metai, kai regbis žaidžiamas Šiauliuose. Ta proga Lietuvos regbio federacija planuoja Šiauliuose organizuoti net du Europos čempionatus.

2018 metų gegužės 5–6 dienomis planuojamas Europos jaunių regbio-7 čempionatas, kuriame varžysis stipriausios komandos iš 16 šalių. Didžioji dalis Lietuvos jaunių regbio-7 rinktinės žaidėjų yra šiauliečiai.

2018 metų birželio 31– liepos 1 dienomis Šiauliuose planuojama organizuoti Europos vyrų regbio-7 čempionatą, kuriame dalyvaus 12 Europos komandų. Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinės didžiąją dalį sudaro taip pat Šiauliuose išugdyti geriausi regbio žaidėjai.

Pasak Lietuvos regbio federacijos atstovų, Šiauliuose yra gilios regbio tradicijos, įspūdinga istorija ir pasiekimai. Čia auga regbio populiarumas ir žinomumas. Šiauliuose kaip tik investuojama į regbio infrastruktūrą – naujai įrengiama sporto bazė. Čempionatus numatoma transliuoti kitose Europos šalyse, tad atsirastų galimybė pristatyti ne tik miesto sportinį gyvenimą, bet ir Šiaulių turizmo galimybes, verslo potencialą.

„Tokio rango varžybų dar nėra buvę, tad labai tikimės, kad Šiauliai bus ne tik Lietuvos regbio sostinė, bet ir 2018 metų Europos regbio-7 čempionatų namai“, – rašoma Lietuvos regbio federacijos prezidento Ryčio Davidovičiaus rašte Šiaulių miesto savivaldybės vadovams.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode