Begliutenis pyragas su persikais

Reikės:

4 kiaušinių

150 g rudo drėgnojo cukraus „Farinas”

50 ml saulėgrąžų aliejaus

1 šaukštelio cinamono

2 šaukštų kokoso miltų

žiupsnelio druskos

2-3 persikų

Greitai užmaišomas ir be galo skanus. Labai tinkamas pyragas tiems, kurie nevartoja miltų ar yra alergiški gliutenui. Receptas  – „viens, du, trys“, kuris sulaukia begalę klausimų:  kas? Kaip? kodėl? O esmė juk paprastume. Persikus galite keisti ir kitais rūgštesniais vaisiais (slyvomis, nektarinais, obuoliais) ar uogomis, tik nedėkite konservuotų! Geriausia dabar kepti su sezoniniais kaulavaisias.

Taigi, kiaušinio trynius atskiriame nuo baltymų. Į trynius supilame aliejų ir cukrų, ir gerai išplakame. Suberiame cinamoną, druską ir kokoso miltus. Išmaišome.

Išplakame baltymus iki beveik kietų putų, tik neplakite iki tokio visiško standumo, kaip morengams. Putos turi būti tokios, kad virš dubens pakėlus plakimo šluotelę, nuo jos baltymai dar tįsdami kristų atgal į dubenį. Dabar atsargiai įmaišome baltymus į masę. Supilame viską į kepimo popieriumi išklotą skardą.

Supjaustome persikus skiltelėmis ir išdėliojame ant masės viršaus. Kepame 180 C orkaitėje (viršus-apačia režimu) apie 30 min. Mediniu pagaliuku patikriname ar po 30 minučių jau iškepė.

Voila!

Beatosvirtuve.lt

Komentarai  

0 #2 asogihempeke 2019-04-07 12:17
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Buy Amoxil 500mg rvb.hwrc.413984.s.dedikuoti.lt.lxq.zl http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
0 #1 askuxowoqu 2019-04-07 11:38
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin smb.soki.413984.s.dedikuoti.lt.lxl.tc http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode