Reklama 1

Kortos nesidėlioja

Ruduo vis labiau įsibėgėja. Netrukus perkops ir į antrąją pusę. Nors orai ne itin gražūs, tačiau dar vis nesibaigia miško rudens gėrybės. Geri metai, daug derliaus.

Matyt, gerais metais negalės pasidžiaugti Mažeikių politikai. Dar rugsėjo pabaigoje Mažeikių rajono savivaldybės taryba perdarė naują koaliciją, pašalindama iš jos „Mažeikių pavasario“ atstovus. Pradžioje bandė dirbti be konservatorių, nelabai išėjo, prisijungė juos, pašalino komitetą.

Kažkaip nesidėlioja politinės kortos, nepavyksta susiderinti ir susikalbėti vieniems su kitais. Ne iš karto patvirtinta nauja administracijos struktūra, dabar pakibo ore naujo mokesčio įvedimas ikimokyklinėse ugdymo įstaigose. Tėvai parašė skundą. Keisčiausia, kad skundą Savivaldybei, kaip tėvas, pasirašė ir Savivaldybės teisininkas.

Tėvai piktinasi norimu įvesti papildomu mokesčiu už negautą paslaugą, t. y. už tas dienas, kai vaikai nelankys darželio. Savivaldybės atstovai bandė aiškintis akistatoje, tačiau nelabai pavyko sudėlioti taškus. Peticijų komisija klausimą perdavė svarstyti tarybos komitetams. Kviečiami tėvai juose dalyvauti. Vėl bus ilgos diskusijos ir pykčiai. Būtų gerai, kad bent vaisingi. O galutinį sprendimą priims taryba.

Socialiniame tinkle šiuo klausimu iš koalicijos pašalintas tarybos narys užvedė diskusijas, sukėlė mažamečių tėvus. Šie viliasi pagalbos. Sakoma, skęstantis ir už šiaudo griebiasi...

Na, o kalbant apie internetą ir skaitytojų komentarus galima jų rasti visokiausių. Gražių ir negražių, pagrįstų ir visai ne į temą. Drąsiausi anoniminiai komentatoriai. Tačiau, esant reikalui, anonimiškumas išaiškinamas labai greitai. Ypač įsikišus teisėsaugai. Ir, kas keisčiausia, po jais labai dažnai slepiasi aukštas pareigas užimantys valdininkai ar net politikai.

Nesenas atvejis, kai dėl komentaro gavo skundą prokuratūra. Paaiškėjo, kad vietos žiniasklaidos portale po straipsniu komentaras parašytas iš vienos garsios politikės, užimančios vieno iš rajono vadovų postą, kompiuterio. Žinoma, moteriškė kaltę suvertė vyrui. Apklausos metu išreiškė pageidavimą neatskleisti duomenų skundo autoriams (taip pat politikams). Prokuratūra tokio pageidavimo netenkino ir vardai ir pavardės sugulė į prokuratūros nutarimą. Motyvas – dalyvių lygiateisiškumas. Laimei, šį kartą atsisakyta pradėti ikiteisminį tyrimą. O galėjo baigtis ir blogiau.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode