Valandėlė šilumos ir ramybės

Bendromis Judėjimo „Mažeikiai KITAIP“, Mažeikių viešosios bibliotekos ir Mažeikių V.Klovos muzikos mokyklos kolektyvų pastangomis kovo 17 dieną Viešojoje bibliotekoje atidaryta unikali paroda GYVENIMO ŽODIS.

Šioje parodoje eksponuojama per 40 egzempliorių Šventojo Rašto vertimų įvairiomis kalbomis. Seniausias egzempliorius išleistas 1810 metais. Unikalios kolekcijos savininkas - evangelikų baptistų pastorius iš Klaipėdos Albertas Latužis.


Gimęs, užaugęs ir šiuo metu gyvenantis uostamiestyje pastorius nuo 1992 metų, kai Lietuvoje buvo įsteigta Biblijos draugija, yra šios Draugijos direktorių tarybos narys. Nuo 2008 metų tarnauja pastoriumi Skuodo rajono Ylakių evangelikų baptistų bendruomenėje.
Pristatydamas parodą gerbiamas pastorius apie save kalbėjo labai mažai, teigdamas, kad paroda - tai visa garbė ir šlovė Dievui. Užtat labai įdomiai pasakojo apie Šventojo Rašto vertimus, įvairius jų niuansus. Pristatyti parodą pastoriui padėjo jo žmona Nijolė. Ji perskaitė iš Mažeikių krašto kilusios poetės eilėraštį, skirtą Biblijai bei kartu su vyru renginio dalyviams suteikė galimybę vieną ir tą patį Biblijos sakinį išgirsti įvairiomis kalbomis. Gerbiamas pastorius plačiai nušvietė Biblijos bei Jos vertimų istoriją, atsakė į renginio dalyvių klausimus, kurių netrūko net po oficialiosios renginio dalies. Parodos pristatymo pertraukėles savo atliekamais kūriniais gražiai papildė Mažeikių V.Klovos muzikos mokyklos auklėtiniai.
Paroda GYVENIMO ŽODIS Viešojoje bibliotekoje veiks iki balandžio 17 dienos, tad norintieji dar gali susipažinti su ja.

Mažeikių r. savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode