Ant Donaldos Meiželytės švenčių stalo vietos alkoholiui nebėra

 

Pakeitusi gyvenimo būdą, sveikiau besimaitinanti ir iš savo kasdienybės raciono visiškai išbraukusi alkoholį Donalda Meiželytė sako, jog ir šventės šiek tiek pasikeitė.

Žinoma laidų ir renginių vedėja, dainų autorė, atlikėja juokauja, jog dabar ji – puiki vairuotoja artimiesiems po pavakarojimo. Visgi iš esmės, jos teigimu, labai daug kas nepasikeitė. „Mano šeimoje pasibuvimai yra skirti pasikalbėjimui, pasidalinimui naujienomis, įspūdžiais, kelionių nuotraukų su pasakojimais peržiūroms, ne liuobimui“, – sako Donalda.

Moteris atskleidžia, jog šventes švenčia gausioje draugijoje, šeimoje, kurioje būna ir besilaukiančių, maitinančių mamų, tad ir ta bendra atmosfera – sveikuoliška.

Giminaičiai gerbia apsisprendimą gyventi blaiviai

Donalda pasakoja, jog jos šeima ir draugai į apsisprendimą negerti beveik nereaguoja. „Jie mano apsisprendimą gerbia ir seniausiai pamiršo, tai tapo įprastas dalykas, kad Doncytė negers vyno prie maisto. Atvirkščiai, mūsų draugų kompanijoje vienas draugas taip pat nusprendė visai nebevartoti alkoholio ir mes kaip koks tandemas tuo puikuojamės“, – sako ji.

Dovanos sau už valią

Kai D. Meiželytė tik nusprendė atsisakyti alkoholio kaip perteklinio ir jokios naudos neduodančio produkto, juokaudama draugėms sakė, jog renka medalius: diena be alkoholio – medalis, savaitė be alkoholio – mielas pirkinys sau. Tad dabar, po metų, draugės vis paklausia, ar per jubiliejų nereikės atimti kokių penkių medalių.

Kiekviena diena kaip šventė

Paklausta, kokios šventės jai svarbiausios, D. Meiželytė sako jog jos darbas, kiekviena diena yra kaip šventė. O iš tradicinių ji išskiria šiuo metu artėjančias Kūčias, Kalėdas, taip pat visus šeimos narių gimtadienius, susitikimus. „Mes dažnai susibėgame. Susirenkame net 5 šeimos, daug vaikų, kūdikių, džiugesio, pokalbių. Kaip mano sesuo Neila juokauja, darome vakarėlius, kad aptartume artėjančius vakarėlius“, – pasakoja ji.

Dabar, švenčių pasiruošimo laikotarpiu didžiausia diskusija Donaldos šeimoje – Kūčių stalo aptarimas. „Diskutuojame, ar palikti dar silkės motyvą ant kūčių stalo, ar ne, kaip paruošti vakarienę, kad ji būtų minimalistinė, išieškota, elegantiška. Tai patikėkite, vyksta arši kova tarp silkės dievintojų ir norinčių ją padiskriminuoti“, – sako Donalta Meiželytė.

www.sveikuoliai.lt informacija

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode