Judėjimas „Nebūk naivus“ tęsia savo veiklą

 

Pilietinė iniciatyva (judėjimas) „Nebūk naivus“, skirta šviesti jaunimą apie atsakingą keliavimą, rūpintis emocinės aplinkos gerinimu, patyčių bei smurto prevencija, švietimo politika, formalaus bei neformalaus ugdymo gerinimu, pilietiškumo ugdymu bei jaunimo dingstamumo mažinimu.


Po visų peripetijų ir intrigų judėjimas „Nebūk naivus“ pilna koja grįžta į veiklą. Šio judėjimo tikslas rūpintis jaunimu bei su juo susijusiais reikalais.

 

Pilietinėje visuomenėje yra skatinamos pilietinės iniciatyvos bei remiama iš įvairių visuomenės sluoksnių keliamos konstruktyvios idėjos, neprieštaraujančios viešajam interesui.
Paskutinių dienų įvykiai, susiję su smurtu mokykloje, vaikų bei jaunimo dingstamumu ar pagrobtu žmogumi Kaune tik dar kartą įrodo, kad vietoj keliamų bereikšmių skandalų turime burtis draugėn, kad bendromis pastangomis galėtume gyventi gražesniame pasaulyje.

Nereikia pamiršti ir to, kad ES pagal patyčias, prekybą žmonėmis mūsų šalys pirmauja, savižudybių skaičiumi – irgi lyderiai, todėl artėjančio šimtmečio proga geriausia dovana Lietuvai, o ir kiekvienam iš mūsų – tai iniciatyvos, nukreiptos į bendrą visuomenės gėrį.

Kreiptasi į visas šalies savivaldybes bei Vyriausybę, informuojant apie esamą situaciją bei tęsiamus darbus.


Apie pilietinių iniciatyvų statusą

Pilietinė iniciatyva – iš visuomenės kilusi iniciatyva, kuria siekiama įgyvendinti tam tikrą visuomenei svarbų projektą, idėją. Pilietinės iniciatyvos dėka gali susiformuoti ištisi judėjimai, politinės partijos, kurios vėliau gali siekti politinės valdžios.

Pilietinėje visuomenėje yra skatinamos pilietinės iniciatyvos bei remiama iš įvairių visuomenės sluoksnių keliamos konstruktyvios idėjos, neprieštaraujančios viešajam interesui.

Judėjimo „Nebūk naivus“ informacija

 

Komentarai  

0 #3 vija 2017-06-05 10:43
kodėl ne? Ar M. Jonušas visą likusį gyvenimą turi būti Minedas? Ir dar juokingiau pastabos dėl dukterų. Pačios panelės kariasi bent kiek žinomesniam vaikinui ant kaklo. Pastaruoju metu labai tapo madinga eskaluoti priekabiavimo tema. Lai išmoksta kukliau dengti savo kūną, o ne provokuoti .Manau, M. Jonušas ne koks iškrypėlis, kuo mėginama jį paversti. Palaikau jo iniciatyvą. Reikalingas toks judėjimas.
Cituoti
+2 #2 Apol 2017-05-25 14:44
Na o aš už.Ir ką man padarysite?
Cituoti
-2 #1 ne tas 2017-05-25 12:49
manau, kad Minedas ne tas žmogus, kuris gali užsiimti šia veikla. Žmonės, nepatikėkit savo dukterų jam
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode