Reklama 2

Meilė gali trukti daugiau nei trejus metus

Tarpusavio santykiai – vieni svarbiausių gyvenimo komponentų, o nuo jų kokybės priklauso, kiek žmonės jaučiasi laimingi. Ne vienus metus poras konsultuojantys ir populiarius mokymus vedantys Šarūnas ir Silvija Mažuoliai teigia, kad Lietuvoje vis daugiau žmonių domisi santykių tema ir ieško būdų, kaip juos pagerinti. Siekdami jiems padėti, Š. ir S. Mažuoliai nutarė pasidalinti sukaupta patirtimi ir kartu su leidykla „Alma littera“ išleido knygą „Meilė. Aistra. Partnerystė“.

Š. ir S. Mažuoliai pasisako už visaverčius tarpusavio santykius, kuriuose abu partneriai gebėtų augti, mokytis ir judėti į priekį.

„Įkūrę projektą „Santykių ABC“, pradėjome konsultuoti santykių tema. Po pirmų pokalbių su klientais supratome, kad daugelis nežino, kuo skiriasi meilė ir aistra, kas lemia sėkmingą partnerystę ir laimingą santuoką. Nors santykiai iššūkių kėlė visais laikais, dabar visuomenė yra atviresnė, supratingesnė, todėl ir problemos tapo labiau matomos. O įrankių, galinčių padėti išmokti santykių kūrimo pagrindų, kitaip tariant, abėcėlės, stokojame. Ten, kur per mažai žinių ir supratimo, tikimybė pasiekti geriausius vaisius mažėja“, – teigia knygos autoriai.

Š. ir S. Mažuoliai prisipažįsta, kad knygą parašyti juos įkvėpė ne tik profesinė veikla, bet ir asmeninė patirtis. Tapę gyvenimo partneriais kartu jie perėjo ne vieną išbandymą: „Į knygą sudėjome tai, ko mudu kaip pora išmokome patys. Visos bazinės žinios apie santykius ir praktiniai patarimai yra patikrinti, kaip sakoma, savo kailiu. Per ilgametę konsultacijų praktiką supratome, kad tai, kas padeda mums, padeda ir mūsų klientams. Tikime, kad gali padėti ir visiems tiems, kuriems rūpi santykių tema.“

Autoriai pripažįsta, kad knygą rašė ir perrašinėjo net penkis kartus, kol sukūrė ją tokią, kokios norėjo – skaidrią, praktišką ir padedančią gražiau gyventi. „Stengėmės rasti tokį formatą, kuris skaitytojui būtų pats patogiausias. Nors rėmėmės daugybe klasikinės psichologijos šaltinių, mokslinių tyrimų, knygą rašėme kuo paprastesne, suprantamesne kalba. Skyrius dėliojome pagal klientų užduodamus klausimus. Atsižvelgėme į moterų ir vyrų elgsenos skirtumus. Paneigėme su meile, aistra, partneryste susijusius mitus ir stengėmės įkvėpti ieškoti savito, unikalaus santykių modelio. Nes išmintingai puoselėjama meilė gali trukti gerokai ilgiau nei trejus metus – ji gali trukti visą gyvenimą.“

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode