Vilniaus oro uoste sulaikytas jaunuolis su mačete

Vilniaus oro uoste policija sulaikė mačetę turėjusį jaunuolį.

Apie 23 val. antradienį oro uoste pareigūnai sulaikė neadekvačiai besielgiantį 24 metų jaunuolį. Jis teigė, kad su draugu ruošiasi skristi į Londoną ir parodė skrydžio bilietus.

Kadangi vaikinas atrodė apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, buvo atlikta paviršutinė apžiūra. Maišelyje su sportiniais rūbais rasta į juodą medžiaginį dėklą įdėta mačetė, pranešė policija.

Vaikinas teigė ją atsivežęs iš namų Panevėžyje. Pareigūnai jaunuolį pristatė į Vilniaus miesto antrąjį policijos komisariatą. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Nuo antradienio 19 val. 30 min. iki trečiadienio 1 val. 30 min. policijos Oro uosto poskyrio pareigūnai, siekdami užtikrinti viešąją tvarką ir visuomenės saugumą, tinkamą taksi paslaugų teikimą gyventojams ir miesto svečiams, vykdė sustiprintą patruliavimą.

Pareigūnams talkino ir Vilniaus miesto savivaldybės Saugaus eismo departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai.

Priemonės metu buvo patikrintos 38 transporto priemonės, už įvairius administracinės teisės pažeidimus (Kelių eismo taisyklių, keleivių vežimo lengvaisiais automobiliais taksi taisyklių pažeidimus) surašyti 28 administracinės teisės protokolai.

Vilnius, lapkričio 23 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode