Automobilį aplamdė atsitrenkęs į medį

Praėjusią savaitę rajone įvyko septyni eismo įvykiai, kurių metu apgadinti automobiliai ir kelio ženklas. Žmonės nenukentėjo.

Nuvažiavo nuo kelio

Antradienį vakare Raselės antrojoje gatvėje automobilis „Volvo“, kurį vairavo mažeikiškis V. P., esant sudėtingoms meteorologinėms sąlygoms tapo nevaldomas, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Per avariją žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Penktadienį naktį kelyje Mažeikiai–Skuodas mažeikiškis V. J., vairuodamas automobilį „Toyota Yaris“, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą. Dar vienas automobilis nuo kelio nuvažiavo tą pačią dieną, apie pietus. Automobilį vairavo tirkšliškis T. B. Eismo įvykio metu apgadintas UAB „Timberlita“ priklausantis automobilis.

Susidūrė su stirna

Ketvirtadienį vakare Ruzgų kaime automobilis „Toyota Avensis“, kurį vairavo A. R., susidūrė su staiga į kelią išbėgusia stirna. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis, stirna nubėgo.

Pasišalino iš įvykio vietos

Praėjusį pirmadienį, ryte, ties J. Tumo-Vaižganto g. 8 namu A. S., vairuodamas automobilį „Renault Megane Scenic“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į kitą stovėjusį automobilį „Toyota Avensis“. Apgadinęs automobilį, vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.

Dar du pasišalinimai iš įvykio vietos užregistruoti penktadienį ir šeštadienį. Penktadienį vakare Tirkšlių miestelyje, Laukų gatvėje, nežinomas vairuotojas, vairuodamas automobilį ir važiuodamas atbuline eiga, nepaliko saugaus tarpo iš galo ir atsitrenkė į automobilį „Scania“. Šeštadienį vakare prie Pavasario gatvės 13 namo nežinomas vairuotojas nepaliko saugaus tarpo iš šono ir kliudė automobilį „Mercedes Benz“.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode