Reklama 2

Suluošino katiną

Praėjusią savaitę Policijos komisariate pradėti septyni ikiteisminiai tyrimai dėl smurto ir keturi dėl vagysčių. Sumuštas nepilnametis, vyras sugyventinę bandė nustumti nuo laiptų, vaikinas per balkoną išmetė katiną.

Patyrė smurtą

Šeštadienį paryčiais Pavasario g. 15 namo pirmoje laiptinėje vyriškis, gim. 1989 m., veikdamas kartu su ikiteisminio tyrimo nenustatytais asmenimis, sumušė Gyvolių kaimo gyventoją, gim. 1989 m. Įtariamasis sulaikytas ir po apklausos išleistas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Tos pačios dienos vakare Sedos gatvėje, namuose, vyras sumušė savo sugyventinę. Įtariamasis sulaikytas ir patalpintas į areštinę.

Sekmadienį, apie pietus, Šerkšnėnų kaime, gyvenamojo namo virtuvėje, vyras, gim. 1966 m., žmonai, gim. 1971 m., tyčia įspyrė į šlaunį. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Sekmadienį vakare Viekšnių miestelyje, Tilto gatvėje, šalia pastato, pažymėto Nr. 12, Žibikų kaimo gyventojas, gim. 2000 m., bei du tyrimo metu nenustatyti asmenys sumušė nepilnametį, gim. 2002 m., ir reikalavo iš jo 100 eurų. Nepilnametis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sekmadienį naktį Draugystės gatvėje, namuose, vyras, gim. 1986 m., paėmė savo sugyventinei, gim. 1981 m., už smakro ir mėgino nustumti nuo laiptų. Vyras sulaikytas ir patalpintas į areštinę.

Po penkių minučių Pramonės gatvėje, namuose, vyras, gim. 1956 m., sumušė savo sugyventinę, gim. 1981 m. Įtariamasis sulaikytas ir patalpintas į areštinę.

Išmetė per balkoną

Šeštadienį vakare Ventos g. 77 namo pirmo aukšto balkone vyras, gim. 1982 m., sugriebęs katinui už galinės kojos suko jį ratu bei išmetė per balkoną, dėl ko katinas buvo suluošintas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įsibrovė ir pavogė

Nuo trečiadienio 15.00 val. iki ketvirtadienio 13.00 val. įsibrauta į namą, esantį Kurmaičių kaime, Sodininkų gatvėje, ir pavogtas kampinis šlifuoklis, du cirkuliaciniai pjūklai, grąžtas-perforatorius ir du akumuliatoriniai grąžtai. Iš viso padaryta 710 eurų turtinė žala.

Nuo gruodžio 1 d. iki sausio 5 d. iš UAB „Lokio bravoras“ nesaugomos, neaptvertos teritorijos Tirkšlių g. 1 pavogta 10 metalinių konteinerių, metalinės durys, iš elektros transformatorinės išleista alyva. Padaryta žala už 1006 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tarp ketvirtadienio 19.00 val. ir penktadienio 9.00 val. nuo UAB „Mažeikių autoservisas“, Algirdo g. 61, teritorijoje stovėjusio 2013 metų laidos pilkos spalvos automobilio „Buick Encore“, priklausančio Naftininkų gatvės gyventojui, pavogti keturi ratai. Žala – 3200 eurų.

Sekmadienį naktį Viekšnių gatvėje pavogtas UAB „EU verslas“ priklausantis turtas – grynieji pinigai. Padaryta žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode