Eidamas be atšvaitų rizikavo savo gyvybe

Praėjusią savaitę rajone užregistruoti šeši eismo įvykiai. Vienos avarijos metu sužeistas pėsčiasis, kelio viduriu ėjęs be atšvaitų.

Išleistas gydytis į namus

Antradienį vakare kelyje Tirkšliai–Užlieknė–Viekšniai automobilis „Audi A4“, kurį vairavo 20 metų Užlieknės kaimo gyventojas O. J., partrenkė kelio viduriu be atšvaitų ėjusį to paties kaimo gyventoją, 57-erių metų R. B. Nukentėjusysis nugabentas į VšĮ Mažeikių ligoninės Priėmimo-konsultacinį skyrių ir po medikų apžiūros išleistas gydytis ambulatoriškai.

 

Partrenkė stirną

 

Pirmadienį 19.31 val. kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė Kulšėnų kaimo gyventojas M. A. kelio atkarpoje, pažymėtoje ženklu „Laukiniai žvėrys“, vairuodamas automobilį „VW Passat“, nepastebėjo iš dešinės kelio pusės išbėgusios stirnos ir ją partrenkė. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis, stirna nugaišo.

Vairavo neblaivus

Sekmadienį, po pietų, Šerkšnėnų kaime, Vyšnių gatvėje, Skuodiškių kaimo gyventojas A. B., būdamas neblaivus ir vairuodamas automobilį „Opel Vectra“ atbuline eiga, neįsitikino, kad tai daryti saugu, atsitrenkė ir apgadino kitą stovėjusį automobilį „Audi A6“.

Apgadino kelio ženklus

Pirmadienį 17.49 val. Viekšniuose, Tilto gatvėje, Pakalupio kaimo gyventojas, vairuodamas automobilį „VW Passat“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į apšvietimo stulpą. Vairuotojas iš įvykio vietos nepranešęs policijai pasišalino.

Penktadienį ryte toje pačioje gatvėje įvyko dar vienas eismo įvykis. Vairuotojas, vairuodamas nežinomą automobilį, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į kelio ženklą. Automobilį ir kelio ženklą apgadinęs vairuotojas iš įvykio vietos taip pat pasišalino.

Trečiadienį, apie pietus, Žemaitijos ir Senkelio gatvių sankryžoje automobilis „Fiat Scudo“, kurį vairavo Troškučių kaimo gyventojas, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio telšiškio vairuojamo automobilio „Toyota Avensis“, kuris pasuko dešiniau ir atsitrenkė į kelio ženklą. Eismo įvykio metu vairuotojai nenukentėjo.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode