Lapkričio 1 d.

Sveikatos sutrikdymai
Lapkričio 1 d. 22 val. 15 min. Vilniuje, Gerosios Vilties g., namo koridoriuje, grupė asmenų nenustatytu aštriu daiktu sužalojo septyniolikmetį (g. 1999 m.), kuris dėl durtinių žaizdų kojoje ir sėdmenyje pristatytas į ligoninę, iš kurios pasišalino. Įtariamais (g. 1968 m.) neblaivus (2.28 prom. alkoholio) uždarytas į areštinę.

Plėšimai

Lapkričio 2 d. 2 val. 40 min. Vilniuje, Fabijoniškių g., vyrui (g. 1992 m.) atrakinus buto duris prie jo iš nugaros priėjo du vaikinai, kurie jam įrėmę neaiškios kilmės daiktą į kaklą, pateko į butą, kur reikalavo pinigų. Nukentėjusiajam atidavus apie 400 eurų, užpuolikai pasišalino. Nuostolis - 400 eurų.

Kiti įvykiai
Lapkričio 1 d. 19 val. 38 min. gautas pranešimas, kad Trakų r., Anglininkų k., namuose, vyriškis turi šautuvą ir grasina nusišauti. Policijos pareigūnams atvykus minėtu adresu, buvo sulaikytas vyras (g. 1987 m.), pas kurį rastas ir paimtas nelegaliai laikomas revolveris. Sulaikytasis dėl sveikatos būklės išvežtas į Vilniaus psichiatrinę ligoninę.

Lapkričio 1 d. apie 17 val. į Šiaulių ligoninę iš Radviliškio, Vaižganto g., buto, pristatyti ir dėl apsinuodijimo medikamentais paguldyti berniukas (g. 2010 m.) ir mergaitė (g. 2011 m.). Pagal pirminę informaciją, vaikai rado močiutės vaistus ir jų išgėrė. Aplinkybės aiškinamos.

Policijos departamentas

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode