Žaibiškai sulaikytas įtariamasis žmonos nužudymu atskleidė motyvą

Klaipėdos apskrities vyriausiame policijos komisariate 2016-01-09, apie 22 val., buvo gautas pranešimas, kad Plungėje, V. Mačernio g. name, viename iš butų, – muštynės. Patruliams nedelsiant nuvykus minėtu adresu ir užėjus į butą juos „pasitiko“ kruvinais rūbais, agresyviai nusiteikęs 1961 metais gimęs vyras, kuris į pareigūnus metė peilį.

Laimei, peilis atsitrenkė į duris, o patruliams staigiai sureagavus, buvo panaudotas elektroimpulsinis prietaisas „Taser“. Prietaisui tinkamai nesuveikus, vyras ėjo į virtuvę pasiimti kito peilio, bet po grumtynių buvo sulaikytas, uždėti antrankiai ir pristatytas į Plungės r. policijos komisariatą, kur nustatyta, kad jis visiškai blaivas (0,00 prom.).

Bute, kraujo klane, rastas 1963 metais gimusios moters lavonas su smurto žymėmis: daugybinėmis durtinėmis-pjautinėmis žaizdomis nugaros, kaklo, pilvo, krūtinės ląstos srityse.

Toliau aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad moterį galimai nužudė jos vyras, kuris pats iškvietė policiją ir jai pasipriešino. Kilo pagrįstos abejonės dėl įtariamojo psichinės būklės, jis įvykio naktį buvo nuvežtas medikų apžiūrai, kurie konstatavo, kad asmuo gali būti sulaikytas.

Apklausos metu įtariamasis nurodė, kad įvykio vakare su žmona jau buvo susiruošę eiti miegoti. Pasak įtariamojo, jis jautė didelį nerimą dėl to, kad jau kurį laiką sunkiai sekėsi bendrauti su žmona, ir jis galvojo, kad sutuoktinė nori jį palikti. Tada, nuėjęs į virtuvę, pasiėmęs peilį, puolė žmoną.

Bus aiškinamasi dėl įtariamojo psichikos būklės, ar jis pakaltinamas. Šiuo metu įtariamasis sulaikytas, bus kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės –suėmimo paskyrimo.

LR Baudžiamojo kodekso 129 str. (nužudymas) 2 d. 3 p.: „Tas, kas nužudė savo artimąjį giminaitį ar šeimos narį, baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.“

LR Konstitucijos 31 straipsnis numato: „Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu“.

Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos grupė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode