Sulaikant vogtą automobilį pareigūnams teko panaudoti tarnybinius ginklus

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnams, siekiant sulaikyti Vokietijoje vogtą automobilį, teko panaudoti ginklus.

Pareigūnai, turėdami pagrįstos informacijos, kad Tauragės rajono gyventojai iš Vokietijos parvaro vogtą automobilį ir siekdami jį sulaikyti į pagalbą pasitelkė ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnus. Vogtas BMW markės automobilis buvo pastebėtas Šakių r., Akmenynės k., miškingoje teritorijoje.

Iš pradžių automobilio vairuotojas nė neįtarė, kad kelią jam pastojo policijos pareigūnai ir tik tai supratęs, vyras mėgino sprukti. Įtariamasis mėgindamas apsisukti, važiavo tiesiai į pareigūnus ir taip sukėlė realią grėsmę jų gyvybei, todėl pareigūnams neliko nieko kito, kaip tik panaudoti ginklus. Iššovus įspėjamuosius šūvius, vyras vis tiek spaudė greičio pedalą ir nors pareigūnai pataikė į automobilio padangas, įtariamajam pavyko pasišalinti iš įvykio vietos. Po kiek laiko automobilis rastas paliktas tame pačiame miške, vairuotojas spėjo pasišalinti.

Pareigūnai nedelsiant pradėjo įtariamojo paiešką. Vyras tos pačios dienos vakare buvo sulaikytas Tauragėje, ką tik grįžęs iš Šakių rajono. Šiuo metu įtariamasis sulaikytas. Jam pareikšti įtarimai dėl disponavimo nusikalstamu būdu įgyto turto. Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode