Reklama 2

Žmonos nužudymu įtariamas britas paleidžiamas į laisvę

 

Žmonos nužudymu įtariamas britas pirmadienį paleidžiamas į laisvę – vyras įpareigotas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, neišvykti iš Šiaulių miesto ir iš vyro paimtas dokumentas.

„Šios kardomosios priemonės skirtos po mėnesį trukusio vyro suėmimo siekiant užtikrinti netrukdomą ikiteisminį tyrimą“, – rašoma prokuratūros pranešime.

Šiaulių apygardos prokuratūra nesikreipė į teismą dėl suėmimo pratęsimo žmonos nužudymu įtariamam britui. Iki tol jis apie mėnesį laikytas už grotų.

Rugpjūčio 20 dieną Šiaulių teismas nusprendė, kad įtariamasis Nigelas Jeremy Macaulay (Naidželas Džeremis Makaulis) turi būti suimtas dvi savaites. Tuo metu prokuratūra užsienietį prašė laikyti suimtą iki spalio pradžios.

Pirmadienį baigėsi suėmimo terminas.

Šiaulių apskrities vyriausiojo vyriausiojo policijos komisariato atstovas Artūras Šliavas BNS yra sakęs, kad užsienietis buvo sulaikytas policijos, paskui dėl jo suėmimo sprendė teismas.

„Moteris ieškoma kaip dingusi be žinios, paskelbta tarptautinė paieška, tiriama ir nužudymo versija, tyrimas perkvalifikuotas į nužudymą“, – BNS sakė A. Šliavas.

Dingusiosios likimas nežinomas iki šiol.

Portalas lrytas.lt skelbė, kad Šaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai liepos 19 paskelbė be žinios dingusios 28 metų Sandros Grafininos paiešką.

Į policiją kreipėsi minėtos moters sesuo ir pranešė, kad nuo šių metų liepos 1 dienos negali susisiekti su Didžiojoje Britanijoje gyvenančia seserimi S. Grafinina. Tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje pradėta dingusiosios paieška.

Nustatyta, kad S. Grafinina liepos 1 dieną grįžo į Lietuvą. Tai užfiksuota tikrinant į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos atskridusio orlaivio keleivius.

Birželio 28-ąją iš nesaugios aplinkos buvo paimta tuomet šešių mėnesių S. Grafininos duktė. S. Grafininos sutuoktinis, neoficialiais duomenimis, tuo metu buvo neblaivus, bute buvo ir dar keli asmenys. Paimta mergaitė buvo išvežta ir apgyvendinta Šiaulių kūdikių globos namuose.

 Autorė: Ingrida Steniulienė

Vilnius, rugsėjo 3 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode