Vienas iš ieškomų dėl nužudymo Kaune ukrainiečių rastas negyvas

 

Ketvirtadienį Kaune rastas negyvas vyras, manoma, kad tai vienas iš ukrainiečių, įtariamų savo tautiečio nužudymu.

Kaip pranešė Kauno apskrities policija, apie 13.40 val. V. Krėvės prospekte, daugiabučių kiemuose esančioje uždengtoje smėlio dėžėje, rastas 1985 metais gimusio vyro kūnas.

Policija įtaria, kad tai tas pats ieškotas asmuo, įtariamas trečiadienį Kaune Birželio 23-osios gatvėje įvykdytu nužudymu.

Pirminiais duomenimis, ant vyro kūno pastebėta smurto žymių. Pareigūnai tiria įvykio aplinkybes ir toliau ieško kito įtariamojo, gimusio 1976 metais.

Šių dviejų asmenų paieška paskelbta trečiadienį, kai bute Kaune vienas vyras buvo nužudytas ir dar du sužeisti, o norint paslėpti nusikaltimą, sukeltas gaisras.

Apie gaisrą devynaukštyje Kaune pranešta trečiadienį 22.44 val. Ugniagesiai iš degusio buto išnešė du Ukrainos piliečius: 1989 metais gimusiam B. N. medikai konstatavo mirtį, 1994 metais gimęs G. H. su gyvybės požymiais išvežtas į gydymo įstaigą.

Užgesinus gaisrą pagalbos kreipėsi iš buto per langą pabėgęs dar vienas Ukrainos pilietis – A. V., gimęs 1998 metais.

Jis, pamatęs nusikaltimą, pasišalino per balkoną ir ėmė ieškoti pagalbos. 

Visi asmenys tarpusavyje pažįstami, o du iš jų – nužudytasis bei 1998 metais gimęs nukentėjusysis – broliai. Visi jie atvyko į Lietuvą dirbti statybose. Baigę darbą, ketvirtadienį statybininkai rengėsi išvykti atgal į Ukrainą.

Pirminiais duomenimis, tarp vyrų įvyko konfliktas, kuris ir pasibaigė mirtinu sužalojimu.

Bute nustatyti du gaisro židiniai: kambaryje degė lova, taip pat tarp kambario bei koridoriaus degė linoleumas ir durys. 

Įvykio aplinkybes tiria policijos pareigūnai, jie pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo. Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Dar trečiadienį paskelbta įtariamųjų paieška, apie tai informuoti Lietuvos ir užsienio šalių pasieniečiai.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Vilnius, rugpjūčio 23 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode