Kaune aptikta daugiau nei 5 tonos nelegaliai laikomo dyzelino

Kauno policija ir muitininkai praeitą savaitę aptiko daugiau nei 5 tonas nelegaliai laikomo dyzelino.

Policijos pareigūnai vienos Petrašiūnuose įsikūrusios įmonės teritorijoje atliko netikėtą patikrinimą. Tuo metu tikrinti vilkikai ir jų vairuotojai buvo atvykę iš Rusijos.

Taip pat tikrintos ir įmonės teritorijoje esančios patalpos, būtent ten ir buvo rastas itin didelis kiekis galimai nelegaliai laikomo dyzelino.

Kaip pranešė Kauno apskrities policija, pradėta administracinė teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką.

Priklausomai nuo rasto dyzelino vertės, asmeniui už šį administracinį teisės pažeidimą, gali grėsti didžiulė bauda – iki 6 000 eurų kartu su
dyzelino konfiskavimu.

Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją bei primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, pranešti galima telefonu 112 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 303 050.

Vilnius, liepos 2 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode