13-metis galėjo būti nužudytas spontaniškai – policija

13-metis savaitgalį galėjo būti nužudytas spontaniškai, konkretaus motyvo nėra, sako Vilniaus policija.

„Motyvo tokio aiškaus, kad tai būtų už kažką tai. Manytume, kad labiau iš chuliganiškų paskatų sumuštas buvo. Manome, kad tai spontaniškas (nužudymas-BNS), iš chuliganiškų paskatų“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė Vilniaus apskrities policijos viršininko pavaduotojas Mindaugas Stravinskas.

Jis sako, kad auką ir įtariamuosius siejo draugiški santykiai.

Įtariamiesiems jau anksčiau buvo iš viso pradėti devyni ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių, plėšimo, sunkaus sveikatos sutrikdymo ir kitų nusikaltimų. M. Stravinskas negalėjo pasakyti, kokia baigtis šių tyrimų, kai kurie buvo perduoti teismui.

Po šio nusikaltimo policija kreipėsi į prokuratūrą dėl galimybės skirti įtariamiesiems suėmimą. Dėl suėmimo spręs teismas, jei į jį kreipsis prokuratūra.

Vilniaus policija sekmadienį sulaikė kelis asmenis, įtariamus mirtinai akmeniu sužalojus paauglį. Pasak M. Stravinsko, įtariamųjų šeimos žinomos ir policijai, ir savivaldybei.

Komos būsenos trylikametis į ligoninę iš Vandentiekio gatvės Vilniuje atvežtas šeštadienį 17.30 val.

Jis patyrė galvos, veido bei viso kūno sumušimus. Vaikinas sekmadienį 6 valandą ryte mirė ligoninėje.

Kaip pareigūnams paaiškino metais vyresnis paauglys, jo draugą Vilkpėdės gatvėje sumušė du nepažįstami, maždaug septyniolikos metų asmenys, daužę nukentėjusįjį akmeniu.

Policija sako, kad atkurtas visas nusikaltimo mechanizmas, apklausti nepilnamečiai liudytojai. 

Nužudytas mažametis policijai buvo irgi žinomas: jis pakliūdavo į policijos akiratį dėl miegojimo viešoje vietoje, keiksmažodžių vartojimo, pastebėtas neblaivus. Vaikas turėjo šeimą. 

„Jis gyveno tam tikroje aplinkoje, kartu su kitais asmenimis pakliūdavo į policijos akiratį“, – sakė M. Stravinskas.  

Autorė: Ingrida Steniulienė

Vilnius, liepos 2 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode